Усе про книжку Роздвоєння

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

«Роздвоєння» – друга частина фантастичної трилогії Тері Террі «Обнулена». Продовження історії Кайли Дейвіс, що розпочалася в першій книзі «Перезавантаження»,з’явиться вже наприкінці серпня.

Головна героїня не знає свого справжнього імені. Її пам’ять стерта, особистість знищена, спогади втрачені назавжди. Вона – обнулена. Уряд стверджує, що в минулому Кайла була терористкою, але їй дали ще один шанс – якщо, звісно, вона згодна грати за правилами. Та хай як дівчина силкується пристосуватися до нового життя, до родини і школи, їй не дають спокою дивні уривки минулого. У другій книзі Кайла виявляє, що в її голові ховається чимало темних таємниць. Виходить, що її сни – це не просто витвір уяви; а її внутрішній голос належить комусь іншому. Хто вона – та, яка була раніше, до обнуління? Чому її особистість не вдалося стерти й що вона намагається донести? Коли в життя Кайли повертається загадковий наставник з минулого, вона починає вірити, що їй нарешті вдасться дізнатися правду про себе. От тільки, опинившись поміж двох вогнів, їй доведеться обирати, на чиєму вона боці у війні диктаторського уряду й терористичного підпілля.

«Друга частина підліткової трилогії не менш напружена та захоплива. Нарешті у загадковій історії з’являється трішки більше ясності, але від цього виникає ще більше запитань та роздумів. Книжкова трилогія затягує із перших сторінок і навряд чи зможе лишити когось байдужим», – розповідає Світлана Павелецька, співзавновниця видавництва #книголав.

Автор
Тері Террі
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
трилер
Мова
українська
Кількість сторінок
384
Серія
трилогія "Обнулена"
ISBN
978-617-7563-77-7
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ірина Вернигора
Оригінальна назва
Fractured
Розмір/формат
140х210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
28 квітня 2022
Топ
Прочитала дуже швидко. Шрифт у видавництва неймовірно приємний для очей. Рекомендую до читання. Все абсолютно не передбачувано і не однозначно. Все заплутано. Персонажі прекрасно розкриті. Мова автора дуже проста і зрозуміла. Легко уявити персонажів зі всіма їхніми особливостями. Від головної героїні вибухає мозок, вона неймовірна. Це богічний витвір мистецтва.

Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Користувачі також цікавляться
Саманта Гант
75 грн
Тері Террі
280 грн
Ендрю Мейн
Електронна книга
220 грн
Чарлі Донлі
Електронна книга
240 грн
Акцiя -70%
Саманта Гант
250 грн
75 грн
+