Усе про книжку Роздвоєння

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

«Роздвоєння» – друга частина фантастичної трилогії Тері Террі «Обнулена». Продовження історії Кайли Дейвіс, що розпочалася в першій книзі «Перезавантаження»,з’явиться вже наприкінці серпня.

Головна героїня не знає свого справжнього імені. Її пам’ять стерта, особистість знищена, спогади втрачені назавжди. Вона – обнулена. Уряд стверджує, що в минулому Кайла була терористкою, але їй дали ще один шанс – якщо, звісно, вона згодна грати за правилами. Та хай як дівчина силкується пристосуватися до нового життя, до родини і школи, їй не дають спокою дивні уривки минулого. У другій книзі Кайла виявляє, що в її голові ховається чимало темних таємниць. Виходить, що її сни – це не просто витвір уяви; а її внутрішній голос належить комусь іншому. Хто вона – та, яка була раніше, до обнуління? Чому її особистість не вдалося стерти й що вона намагається донести? Коли в життя Кайли повертається загадковий наставник з минулого, вона починає вірити, що їй нарешті вдасться дізнатися правду про себе. От тільки, опинившись поміж двох вогнів, їй доведеться обирати, на чиєму вона боці у війні диктаторського уряду й терористичного підпілля.

«Друга частина підліткової трилогії не менш напружена та захоплива. Нарешті у загадковій історії з’являється трішки більше ясності, але від цього виникає ще більше запитань та роздумів. Книжкова трилогія затягує із перших сторінок і навряд чи зможе лишити когось байдужим», – розповідає Світлана Павелецька, співзавновниця видавництва #книголав.

Автор
Тері Террі
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
трилер
Мова
українська
Кількість сторінок
384
Серія
трилогія "Обнулена"
ISBN
978-617-7563-77-7
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ірина Вернигора
Оригінальна назва
Fractured
Розмір/формат
140х210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
28 квітня 2022
Топ
Прочитала дуже швидко. Шрифт у видавництва неймовірно приємний для очей. Рекомендую до читання. Все абсолютно не передбачувано і не однозначно. Все заплутано. Персонажі прекрасно розкриті. Мова автора дуже проста і зрозуміла. Легко уявити персонажів зі всіма їхніми особливостями. Від головної героїні вибухає мозок, вона неймовірна. Це богічний витвір мистецтва.

Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Роздвоєння - #книголав
Користувачі також цікавляться
Саманта Гант
75 грн
Ендрю Мейн
220 грн
Крістіна Ковак
66 грн
Тері Террі
250 грн
Ендрю Мейн
Електронна книга
200 грн
Чарлі Донлі
Електронна книга
220 грн
+