Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху

Показати всі характеристики

Усе про книжку Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

Як знайти енергію і час для нових ідей? Чому одним з нас вдається приваблювати успіх, а іншим – ні? Що є запорукою досягнення надмети? Відомий фінансовий консультант Леррі Вайдел дає відповіді на ці запитання, використовуючи досвіди мільйонерів, спортсменів і супер-бізнесменів.

Мета автора – «запустити революцію дії, розкрити потенціал цілої армії людей, що готові мчати вперед до великих, видатних речей, які вони справді хочуть робити – і які їм судилося зробити». Леррі Вайдел визначає цикл з п’ятьох кроків, до яких вдаються серійні переможці, щоб здобути бажане: ухвалення рішення, перевиконування, коригування, доведення справи до кінця, постійне вдосконалення. Ці, на перший погляд, прості прийоми вибиваються з уявлення більшості людей про концепцію успіху. Замість фантастичної суперсили персонажі Леррі Вайдел вирізняються наполегливістю й кропіткою працею, рішучістю й невтомною роботою над собою. Автор запевняє: якщо регулярно застосовувати наведені вище концепти у веденні бізнесу й повсякденному житті, можна досягти серійності у своїх перемогах.

«Леррі Вайдел написав корисну й надзвичайно змістовну книжку. Це не абстрактні роздуми про успіх, а суто конкретні поради, які допомагають розкрити власний потенціал. Автор акцентує увагу на шкоді від переваг, міфах про перемогу, на тому, що варто потурати власним примхам, щоб зрозуміти, чого насправді хочеш… Вайдел вибудовує логічний ланцюжок, який викликає довіру, а це означає, що й спонукатиме скористатися написаним», – вважає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав. Відгуки про книжку: «У цій простій і чітко написаній книзі Вейдель формує п'ять дій для створення успіху як єдність. Він дає настанови, але й надихає завдяки численним історіям людей, які моделюють описану ним поведінку». – Weekly Publisher
«Леррі Вайдел – лідер, здатний і особисто бути успішним, і відтворювати цей успіх в інших. Це рідкісне вміння; дуже мало людей можуть робити і те, і те. У “Серійному переможці” Леррі ділиться своїм унікальним баченням та доповнює його переліком дій, необхідних для того, щоб знову й знову здобувати перемогу в бізнесі та в житті». – Ґленн Вільямс, генеральний директор Primerica
«Є такий вислів: “Ви – це те, що ви їсте, і та компанія, яку триємаєте коло себе”. Леррі Вайдел – це точно чудова компанія. Він довів мудрість і винахідливість свого підходу до успіху. “Серійний переможець” відкриє очі всім, хто потребує поради й мотивації для виходу на наступний рівень мислення. Якщо ви любите перемагати так само, як і я, – то ця книжка для вас». – Лі Гейні, восьмиразовий «Містер Олімпія», колишній голова Президентської ради з фітнесу (President’s Council on Fitness), засновник International Association of Fitness Sciences.

Автор
Леррі Вайдел
Полиця
Полиця нон-фікшн
Жанр
науково-популярне видання
Мова
українська
Кількість сторінок
256
ISBN
978-617-7563-31-9
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Дизайн
Костянтин Марценківський (обкладинка)
Переклад
Наталія Палій
Оригінальна назва
Serial Winner. 5 Actions to Create Your Cycle of Success
Розмір/формат
60x90/16 (~140х210 мм)
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху - #книголав
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху - #книголав
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху - #книголав
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху - #книголав
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху - #книголав
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху - #книголав
Користувачі також цікавляться
Рейчел Вільямс
490 грн
Джон Коттер, Джон Дж. Гебарро
30 грн
Емілі Хокінс, Рейчел Вільямс
490 грн
Алекс Фріт, Джером Мартін, Еліс Джеймс
350 грн
Франческа Кавалло, Елена Фавіллі
Електронна книга
450 грн
Топ продажу
Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак
650 грн
Орелі Сарразен
300 грн
Джесс П. Шаткін
75 грн
Дмитро Кулеба
Електронна книга
390 грн
+