Акцiя -25%

Таємні історії маленьких і великих перемог

Автор
Мова
українська
Показати всі характеристики
Знижка -25%
Дiє з 06.03.2023 по 31.03.2023
390 грн
292 грн
Купити

Усе про книжку Таємні історії маленьких і великих перемог

Про книжку

«Таємні історії маленьких і великих перемог» видавництва #книголав – це десять оповідань із терапевтичним ефектом про досвід проживання дітьми подій російсько-української війни. Кожна історія складається з двох частин: реалістичної та казкової, – що дозволяє показати певну ситуацію та знайти спосіб подивитися на неї крізь призму казкового сприйняття. В оповіданнях обережно та делікатно зображуються теми втрати дому, переїзду, адаптації, емоційних переживань, агресії, суму за рідними речами, мінної безпеки, сприйняття інвалідності або загибелі воїнів, очікування на перемогу.

Проєкт покликаний у художній формі пояснити дітям складні питання, що виникають під час нашого досвіду проживання війни, віднайти втрачену силу та опору, а також відчути серцем любов і підтримку одне одного та переконатися, що разом ми сильні!

Видання створене для читання та обговорення дорослих із дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Авторка книжки – Таня Стус – українська дитяча письменниця, психологиня та дітознавиця, засновниця простору української дитячої книги BaraBooka, ініціаторка та ведуча серії лекцій та публічних обговорень «Як говорити з дітьми про війну».

Робота над створенням історій велася у співпраці з дитячою сімейною психологинею Світланою Ройз, яка консультувала щодо психологічних моментів, а також написала передмову для дорослих про те, як працювати з книжкою.

«Коли вже просто немає слів, мусимо їх знаходити та промовляти до своїх дітей. Мусимо бути для них видимими й відчутними, надійними сяючими маяками», зазначає авторка Таня Стус.

«У [цих] казках оживають і розповідають свої історії квіти, рюкзак, навіть страшна ракета. За допомогою цих посередників дитина отримує можливість м’яко торкнутися спогадів і можливих тривог та обережно вирушити до зцілення. [...] Ці історії створені саме для зцілення», — Світлана Ройз, дитяча сімейна психологиня.

Ілюстрації до проєкту створила Марта Кошулінська.

Історія проєкту

Терапевтична книжка для дітей була реалізована за ініціативи та сприяння Міжнародного благодійного фонду Kateryna Biloruska Foundation (попередня назва – Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation) у рамках програми Фонду Mental Health – програми психологічної підтримки українських дітей, які постраждали внаслідок російської агресії.

Восени 2022 року проєкт «Таємні історії маленьких і великих перемог» вийшов у аудіоформаті в співпраці з українською аудіокнигарнею «АБУК» та міжнародним медіасервісом MEGOGO. Голосом проєкту стала українська співачка Alyosha.

Чимало дорослих і дітей в Україні та за кордоном уже мали можливість прослухати історії в аудіоверсії зафіксовано майже дві з половиною тисячі прослуховувань.

У лютому 2023 року вийде друком паперова версія книжки.

Про авторку

Таня Стус – українська письменниця, психологиня та дітознавиця, засновниця та очільниця простору української дитячої книги BaraBooka, авторка книжок «Панночка», «Біла, синя та інші», «Їжак Вільгельм», «Письмонавтика», «Де Ойра?», «Моя Ба» та інших. Керівниця Лабораторії дитячого читання НЦ «Мала академія наук України», головна редакторка видавництва «Мала академія», керівниця проєкту «Живі Письменники», ініціаторка та ведуча серії лекцій та публічних обговорень «Як говорити з дітьми про війну».


Автор
Таня Стус
Полиця
Дитяча полиця
Жанр
літературно-художнє видання
Мова
українська
Кількість сторінок
88
Вік
5+ (для читання дорослих з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку)
Ілюстратор
Марта Кошулінська
ISBN
978-617-8012-68-7
Рік видання
2023
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Розмір/формат
60/90х8
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Таємні історії маленьких і великих перемог - #книголав
Таємні історії маленьких і великих перемог - #книголав
Таємні історії маленьких і великих перемог - #книголав
Таємні історії маленьких і великих перемог - #книголав
Таємні історії маленьких і великих перемог - #книголав
Користувачі також цікавляться
Новинка
Ольга Тітова
Електронна книга
350 грн
Скоро
упорядниці: Надія Коверська та Катерина Бабкіна
470 грн
Очікуєтьсяу квітні
Скоро
Акцiя -50 грн
Джуді Баталіон
480 грн
430 грн
Очікується в березні
+