Таємниці Арсена Люпена

Моріс Леблан
передзамовлення
450 грн
червень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-09-5
Кількість сторінок
300
Вік
дорослим
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Елла Євтушенко
Оригінальна назва
es Confidences d’Arsène Lupin
Ілюстратор
Аґрафка +
Розмір/формат
140 х 210 мм

Про книжку:

«Таємниці Арсена Люпена» — це збірка оповідань французького письменника Моріса Леблана, що з’явилася на світ у 1913 році. У ній розповідається про пригоди легендарного джентльмена-грабіжника Арсена Люпена.

Оповідання в цій збірці розкривають загадкові справи Арсена Люпена та його неймовірні вчинки. Кожне з них — окрема історія, яка дозволяє читачеві пізнати Люпена в різних ситуаціях. Відзначаючись вишуканим стилем та непередбачуваними сюжетами, Леблан створює таємничу атмосферу та захоплює читача з першої сторінки.

Арсен Люпен — це персонаж, який водночас поєднує в собі елегантність та злочинні інстинкти. У збірці є місце і для любові, і для пригод, і для детективних розслідувань. Люпен постає в них як харизматичний і розумний герой, який завжди знаходить вихід із будь-якої ситуації. 

Збірка «Les Confidences d’Arsène Lupin» стала класикою французької детективної літератури. Вона була перекладена багатьма мовами світу та отримала широке визнання читачів.

Ця книга стала частиною багатої спадщини Моріса Леблана і приваблює читачів своєю загадковістю та гумором, де кожне з дев’яти оповідань —  невеликий шедевр кримінального жанру.


Розгорнути

Моріс Леблан — французький письменник і журналіст, відомий своїми творами про Арсена Люпена, винахідливого та елегантного злочинця-джентльмена. Він народився 11 грудня 1864 року в Руані, Франція, і помер 6 листопада 1941 року в Перпіньяні, Франція.

Коли Морісу було чотири роки, він ледве не загинув у палаючому будинку. В 1870 році, коли розпочалася Франко-прусська війна, родина відправила сина до Шотландії, де той провів один рік.

Деякий час М. Леблан працював в компанії батька, що був власником пароплавів. Але згодом відмовився від цих намірів.

Освіту М. Леблан отримував в навчальних закладах Франції, Німеччини та Італії. Після того як він покинув навчання в юридичній школі, розпочав писати прозу: короткі кримінальні історії та оповідання більшого розміру.

У 1901 році М. Леблан опублікував свій автобіографічний роман «Ентузіазм».

Моріс став важливим представником кримінальної літератури та здобув визнання завдяки своїм захоплюючим розповідям про Люпена, які стали культовими.

Окрім серії про Люпена, Леблан також писав інші романи, оповідання та п'єси. Вони відзначаються високим стилем, сатиричним поглядом на суспільство та вдалим поєднанням елементів кримінального жанру та гумору.

Моріс Леблан завоював популярність не тільки в рідній Франції, але і за її межами. Його твори перекладалися багатьма мовами світу.Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Кейт Бромлі
480 грн
новинка
Єлизавета Половинкіна
430 грн
новинка
Емілі Гокінс
600 грн
новинка
Теа Орсі
550 грн
Ольга Захарова
500 грн
Вхід Реєстрація