Книги Моріс Леблан

Моріс Леблан — французький письменник і журналіст, відомий своїми творами про Арсена Люпена, винахідливого та елегантного злочинця-джентльмена. Він народився 11 грудня 1864 року в Руані, Франція, і помер 6 листопада 1941 року в Перпіньяні, Франція.

Коли Морісу було чотири роки, він ледве не загинув у палаючому будинку. В 1870 році, коли розпочалася Франко-прусська війна, родина відправила сина до Шотландії, де той провів один рік.

Деякий час М. Леблан працював в компанії батька, що був власником пароплавів. Але згодом відмовився від цих намірів.

Освіту М. Леблан отримував в навчальних закладах Франції, Німеччини та Італії. Після того як він покинув навчання в юридичній школі, розпочав писати прозу: короткі кримінальні історії та оповідання більшого розміру.

У 1901 році М. Леблан опублікував свій автобіографічний роман «Ентузіазм».

Моріс став важливим представником кримінальної літератури та здобув визнання завдяки своїм захоплюючим розповідям про Люпена, які стали культовими.

Окрім серії про Люпена, Леблан також писав інші романи, оповідання та п'єси. Вони відзначаються високим стилем, сатиричним поглядом на суспільство та вдалим поєднанням елементів кримінального жанру та гумору.

Моріс Леблан завоював популярність не тільки в рідній Франції, але і за її межами. Його твори перекладалися багатьма мовами світу.Розгорнути
Моріс Леблан
450 грн
червень
2024
Замовити
Вхід Реєстрація