Топ продажу

Татуювальник Аушвіцу

E-book 240 грн
Мова
українська
Показати всі характеристики

Усе про книжку Татуювальник Аушвіцу

Можна розрахуватися карткою єПідтримка на сайті knigolove.ua

Дебютний роман австралійської письменниці Гізер Морріс про силу кохання, віри й внутрішнього спротиву, завдяки яким можна пройти крізь найтяжчі випробування. Книжку написано на основі реальних подій.

У 1942 році у концентраційному таборі «Аушвіц» зустріли одне одного Лалі Соколов та Гіта Фурман. У неї стерлося татуювання з порядковим номером, він мав набити новий… Це було кохання з першого погляду. Молодим людям судилося пережити страшні випробування, розлуку й омріяне возз’єднання, яке переросло у 56 років щасливого подружнього життя. Їхню історію кохання записала Гізер Морріс зі слів самого Лалі, з яким авторка випадково познайомилася 2003 року. Ця зустріч змінила долі обох. Відчуваючи до Гізер довіру, літній чоловік наважився розповісти їй найпотаємніші подробиці свого життя під час Голокосту. Спочатку Гізер написала історію Лалі у формі сценарію, який було високо оцінено на міжнародних конкурсах, а згодом перетворила його на свій дебютний роман «Татуювальник Аушвіцу».

«Історія людства – це історія війн, жахливих втрат, але й любові. Без неї наш рід вже б давно припинив своє існування. Коли йдеться про Другу світову війну, багато хто з нас ставить собі питання: Як людям вдалося її пережити? Звідки наші дідусі й бабусі брали сили йти далі? "Татуювальник Аушвіцу" дає відповідь: бо мали надію, кохали всупереч усьому. Ця книжка нагадує сучасному читачеві про те, що ніколи не має повторитися, але й розповідає про те, що надихає й надає сили», — вважає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Автор
Гізер Морріс
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
художня література
Мова
українська
Кількість сторінок
240
Ілюстратор
Татуювальник
ISBN
978-617-7563-50-0
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Дизайн
Нік Стерн (обкладинка)
Переклад
Ольга Захарченко
Оригінальна назва
The Tattooist of Auschwitz
Розмір/формат
145х215 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Татуювальник Аушвіцу - #книголав
Татуювальник Аушвіцу - #книголав
Татуювальник Аушвіцу - #книголав
Татуювальник Аушвіцу - #книголав
Татуювальник Аушвіцу - #книголав
Користувачі також цікавляться
Катя Брандіс
81 грн
Топ продажу
Фредрік Бакман
Електронна книга
390 грн
Фредрік Бакман
Електронна книга
390 грн
Топ продажу
Фредрік Бакман
Електронна книга
390 грн
Ірена Карпа
Електронна книга
420 грн
Топ продажу
Фредрік Бакман
Електронна книга
390 грн
Топ продажу
Селвін Фіппс
Електронна книга
390 грн
Яніна Соколова, Ольга Купріян
Електронна книга
330 грн
+