бестселер

Тільки нікому про це не кажи

Ірена Карпа
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Категорія
Мова
українська
Кількість сторінок
256
ISBN
978-617-8012-22-9
Вік
дорослим
Рік видання
2022
Тип обкладинки
тверда
Ілюстратор
Аїda Вoufaim
Розмір/формат
140x210

Про книжку

Марґо давно живе в Парижі. Вона працює фотографкою. Любить красивий одяг, відриватися на вечірках та у секс-клубах. У рідному Києві залишився її дід, з яким у неї дружні стосунки і таємничий С., якого вона переконує переїхати до Парижа. У неї наче все є, але щось всередині не дає їй спокою. Вона хоче розібратися в собі і звертається до психолога. Професора, з яким вона працює їй порадив С. У той самий час Марґо дізнається з інтернету про Месника, серійного вбивцю, який вчиняє самосуд над ґвалтівниками, корупціонерами та іншими негідниками на її батьківщині. Про всі ці справи пише журналіст Сонік, але чи знає він, хто влаштовує ці розправи?

Що ж є причиною неспокою Марґо? Які шокуючі викриття у неї попереду? Чому її так захопила історія про Месника? Зрештою, хто він такий? Цей психологічний трилер про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути і бояться виносити на люди: домашнє насильство, зґвалтування, булінг.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Крістіна Грінченко
5/5
23.02.2023
Улюблена книга з психологічних трилерів. Спочатку не могла увійти в "течію" сюжету книги, але потім пішло як по маслу, в кінцівка книги змусила перевернутись з ніг на голову. Захотілось перечитати одразу. Дуже раджу

#рекомендовані

новинка
Алайна Уркхарт
430 грн
новинка
Ерік Рікстед
450 грн
новинка
Ендрю Мейн
420 грн
Ф. Дж. Вернон
420 грн
новинка
Карстен Дюсс
450 грн
Тері Террі
390 грн
Вхід Реєстрація