новинка
акція -50 грн

У світі мандрів і міграцій

Мартін Говард
передзамовлення
500 грн 450 грн
квітень
2024
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8286-76-7
Кількість сторінок
128
Вік
5-10 років
Рік видання
2024
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Вікторія Наріжна
Оригінальна назва
A World Full of Journeys and Migrations
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Крістофер Корр
Розмір/формат
70х100 мм

Про книжку

Деякі вчені вважають, що всі люди мають спільну пра-пра-прабабусю. Неважливо, чи ти українець, кримський татарин, єврей чи румун, а твої сусіди поляки, греки, німці чи молдавани. Ви можете бути не схожими одне на одного, говорити різними мовами, співати різних пісень і їсти різну їжу, але вас об’єднує спільна прабабуся — жінка, імені якої ми не знаємо і яка вирушила в подорож з Африки близько 70 000 років тому. Якщо заглибитися далеко-далеко в історію, то виявиться, що всі люди є членами однієї родини — сім’ї, яку мандри завели в кожен куточок планети на ім’я Земля.

Чому люди мігрують? Ким були першими мандрівниками в історії? І куди ми, люди, подорожуватимемо далі?

Ця книга розповість про найзахопливіші історії міграцій за всю історію людства, ще тут є чудові ілюстрації та карти, які детально описують ці подорожі й роблять їх ще цікавішими. 

Хтось шукає притулку, постраждавши від війни, дехто покидає рідну домівку, щоб знайти роботу, а комусь просто хочеться нових вражень і пригод. У цій книжці зібрані історії з різних куточків світу: про гугенотів, пуританів, нових людей Америки, а також про депортації в СРСР. 

Дехто осідав, а інші продовжували відкривати нові куточки світу й змінювати своє життя. Деякі народи жили окремо протягом тривалого часу, але потім знову зустрічали людей.


«Коли ми озираємося назад, історія вчить нас, що люди завжди мандрували й­ завжди мандруватимуть», — тож, незалежно від причин міграцій, саме цей рух людей розвиває наш світ.

Розгорнути

Про автора

Мартін Говард — французький дитячий письменник, який є автором багатьох гумористичних творів як для дорослих, так і для дітей, зокрема бестселерів «Щоденник поганого пса» («Bad Dog’s Diary») та «Найзліша відьма» («The Wickedest Witch»). З 2005 року він написав близько 100 книжок для дорослих і дітей, художню й науково-популярну літературу. Письменник проживає у Франції з дружиною, трьома дітьми та песиком на ім’я Лікі.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація