Дисципліна – це свобода

Джоко Віллінк
в наявності
400 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
256
ISBN
978-617-8012-03-8
Рік видання
2022
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олексій Шендрик
Оригінальна назва
Discipline Equels Freedom
Розмір/формат
AZW3, EPUB, MOBI

Як перестати їсти стільки солодкого? Як навчитись рано прокидатись? Як змусити себе робити фізичні вправи? Книжка офіцера військово-морського флоту США, автора бестселерів та інструктора з лідерства Джоко Віллінка допоможе вибудувати стратегію впорядкованого життя. У ній автор пояснює, як, завдяки дисципліні, можна навчитись контролювати свої страхи, лінощі, погані звички і, зрештою, дійти до гармонії в житті.

Автор також пояснює, як привчити себе до дисципліни, зокрема про те, як дисциплінувати своє тіло і розум, скільки спати і як харчуватися, щоб бути продуктивними, як не пропускати тренування і встояти перед спокусами. Ця книжка про те, як стати сильнішими, здоровішими, розумнишими і швидшими.

Раніше у видавництві #книголав вийшла ще одна книжка автора – «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від «морських котиків». Вона стала бестселером The New York Times.

Про автора

Колишній американський військовий Джоко Віллінкчий досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей. Він доводить, що принципи, завдяки яким «морські котики» перемагали в бою, можна застосувати і в роботі.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація