Клімат для початківців

Енді Прентіс, Едді Рейнолдз
в наявності
315 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-7820-94-8
Кількість сторінок
128
Вік
5-10 років
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Тетяна Кузьменко
Серія
...для початківців
Оригінальна назва
Climate Crisis for Beginners
Ілюстрації
кольорові
Дизайн
Джеймі Болл і Фрейя Гаррісон
Ілюстратор
Ель Прімо Рамон
Розмір/формат
PDF

Що таке клімат і як він змінюється? Чому лід такий важливий? Яким буде світ через 30 років? Чи має значення те, що я їм? І чи може хтось один врятувати світ?

Це видання дуже чітко, простою мовою та за допомогою ілюстрацій пояснює таке складне і важливе явище як зміна клімату. Кліматична криза відбувається у наш час і має великий вплив на світ, в якому ми живемо, а ця книжка відкриває інформацію про те, як працює клімат і як поводитись сучасній людині, щоб жахливих наслідків було менше.

Зокрема тут йдеться про те, що стало причиною кліматичної кризи, про дослідження цієї проблеми, як нам поводитись – як вирощувати та споживати їжу, як пересуватися, звідки отримувати енергію, тепло. Водночас тут є важливі поради як кожна дитина вже сьогодні може вплинути на цей процес, поставити реалістичні цілі і досягти їх.

Книжка «Клімат для початківців» – це четверте видання у серії науково-популярних видань, раніше у видавництві вийшли: «Бізнес для початківців», «Політика для початківців» та «Фінанси для початківців».

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація