новинка

Закарбовано на кістках. Таємниці, які ми залишаємо після себе [e-book]

Сью Блек
в наявності
290 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Автор
Кількість сторінок
336
Рік видання
2024
ISBN
978-617-8286-75-0
Видавництво
#книголав
Переклад
Олена Замойська
Оригінальна назва
Written in bone. Hidden Stories in What We Leave Behind

Кістки — мовчазні свідки людського життя. Кожна частина нашого тіла може розповісти історію. Те, що ми їмо, усе, що робимо, залишає сліди — повідомлення, які терпляче чекають місяцями, роками і навіть століттями, доки судово-медичний антрополог їх розшифрує.

Всесвітньо відома судова антропологиня і професорка Сью Блек запрошує читачів у захопливу подорож людським тілом, від маківки до стоп, досліджуючи кістки голови, тулуба й кінцівок та розповідаючи історії людей, яким ці кістки належали. «Нам цікаво, якою була людина, що прожила це життя. Ми хочемо віднайти закарбоване на кістках, щоб розповісти історії тіл, а можливо, навіть повернути загиблим імена». Попри серйозність теми книжка написана з гумором. Кожна історія авторки сповнена поваги до людей і любові до власної справи…

Сью Блек — провідна фахівчиня в галузі судової антропології, проректорка з питань зарахування до Ланкастерського університету. Блек була провідною антропологинею у групі британських судмедекспертів, яких залучили до розслідування воєнних злочинів у Косові. Одна з перших судмедекспертів, які вирушили до Таїланду після цунамі в Індійському океані, щоб допомогти ідентифікувати загиблих. Сью Блек часто згадують у засобах масової інформації, про її роботу знімали документальні фільми, а ще вона вела успішний цикл програм «Нерозкриті історичні справи» на каналі BBC Two.

У 2016 році королева нагородила Сью Блек титулом дами-командора ордена Британської імперії за заслуги у галузі судової антропології.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація