Не святий

Гліб Гусєв
в наявності
190 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Автор
Мова
українська
Кількість сторінок
256
ISBN
978-617-7820-58-0
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Сашко Ушкалов
Дизайн
обкладинка Аліна Кропачова
Розмір/формат
EPUB, FB2, MOBI

«Не святий» – дебютний роман Гліба Гусєва, журналіста, одного із засновників онлайн-видання «Бабель». І це спроба намалювати портрет героя нашого часу.

Артему Щербакову двадцять три роки, він щойно переїхав до Києва у пошуках себе. Безробітний, вписався у друга. Артем починає вести щоденник і адресує його батькові, з яким ніколи не бачився. Він записує все, що пережив.

Про що він може розповісти у свої 23 роки? Як він народився в пустелі Туркменістану і у дев’ять років наново вчився ходити після травми. Як займався рейдерством у Маріуполі, торгував наркотиками і працював офіціантом. Шукав щастя в Америці, де одного разу олень, що вискочив із лісу, зжер його труси. Як продавав крадене армійське паливо в секторі «М», побачив українську війну і став секретним агентом. Ненадовго. І не зовсім секретним. Як звабив багато жінок — майже як у історіях про Джеймса Бонда.

Головний герой зростає в епоху повалених режимів і розмитих цінностей, шукає себе і своє місце по-всьому світу. Усі його історії правдиві. Як і будь-які історії про секретних агентів.

Розгорнути

Про автора

Гліб Гусєв закінчив фізико-технічний факультет Київської політехніки, але все життя займається журналістикою. Писав про кіно, редагував український Esquire, вів авторську передачу про 90-і на радіо, організовував історичну виставку в Мистецькому Арсеналі, запустив онлайн-видання «Бабель». Гліб Гусєв брав інтерв’ю у голлівудських акторів і директорів заводів, розмовляв з нобелівським лауреатом з фізики і з генеральним прокурором України. Він публікував коротку прозу у виданнях «Платформа» и L’Officiel-Online, викладав техніку письма у Київській академії медіамистецтв (КАМА).

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

Вхід Реєстрація