Татуювальник Аушвіцу [e-book]

Гізер Морріс
в наявності
350 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
Кількість сторінок
240
ISBN
978-617-7563-50-0
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ольга Захарченко
Оригінальна назва
The Tattooist of Auschwitz
Дизайн
Нік Стерн (обкладинка)
Ілюстратор
Татуювальник
Розмір/формат
EPUB, FB2, MOBI

Дебютний роман австралійської письменниці Гізер Морріс про силу кохання, віри й внутрішнього спротиву, завдяки яким можна пройти крізь найтяжчі випробування. Книжку написано на основі реальних подій.

У 1942 році у концентраційному таборі «Аушвіц» зустріли одне одного Лалі Соколов та Гіта Фурман. У неї стерлося татуювання з порядковим номером, він мав набити новий… Це було кохання з першого погляду. Молодим людям судилося пережити страшні випробування, розлуку й омріяне возз’єднання, яке переросло у 56 років щасливого подружнього життя. Їхню історію кохання записала Гізер Морріс зі слів самого Лалі, з яким авторка випадково познайомилася 2003 року. Ця зустріч змінила долі обох. Відчуваючи до Гізер довіру, літній чоловік наважився розповісти їй найпотаємніші подробиці свого життя під час Голокосту. Спочатку Гізер написала історію Лалі у формі сценарію, який було високо оцінено на міжнародних конкурсах, а згодом перетворила його на свій дебютний роман «Татуювальник Аушвіцу».

«Історія людства – це історія війн, жахливих втрат, але й любові. Без неї наш рід вже б давно припинив своє існування. Коли йдеться про Другу світову війну, багато хто з нас ставить собі питання: Як людям вдалося її пережити? Звідки наші дідусі й бабусі брали сили йти далі? "Татуювальник Аушвіцу" дає відповідь: бо мали надію, кохали всупереч усьому. Ця книжка нагадує сучасному читачеві про те, що ніколи не має повторитися, але й розповідає про те, що надихає й надає сили», — вважає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Розгорнути

Про авторку

Гізер Морріс — письменниця та сценаристка, авторка відомого роману «Татуювальник Аушвіцу» про в’язня концтабору Лалі Соколова. У світі було продано понад 3 мільйони примірників книжки. «Татуювальник Аушвіцу» очолив список бестселерів за версією The New York Times.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Кос'яненко Дарія
5/5
16.10.2023
"Книга, яка розповідає історію двох реальних людей, які зустрілись в таборі смерті та закохались.
Моментами пробирало до сліз, але головний посил книги - вірити в краще і тоді це обов'язково станеться!
""Врятуй одного, і ти врятуєш цілий світ"" - цитата з роману, яка ідеально описує головного героя та його вчинки."
Вхід Реєстрація