новинка

Половина жовтого сонця

Чімаманда Нґозі Адічі
в наявності
372 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Вік
дорослим
ISBN
978-617-8286-34-7
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Олександра Гординчук та Ірина Савюк
Оригінальна назва
Half of a Yellow Sun
Ілюстрації
кольорові
Дизайн
Дизайнерка обкладинки: Крістіна Золотарьова
Ілюстратор
Богдан Свінчук
Розмір/формат
140x210, 60x90\16

Один з найпотужніших, драматичних і насичених емоційними картинами сучасної Африки роман, які коли-небудь бачив світ.

Історія про любов, віру, розчарування та виживання в умовах війни. Про моральну відповідальність, кінець колоніалізму, етнічну відданість, про клас і расу — і про те, як любов може ускладнити це все.

Половина жовтого сонця в центрі червоно-чорно-зеленого прапора символізує славне майбутнє Біафри — молодої держави на південному сході Нігерії, яка виборювала незалежність наприкінці 1960-х. П’ятеро біафранців — сільський підліток Уґву, сповнений революційних ідей професор Оденібо, британський емігрант Річард та не схожі між собою близнючки Оланна і Кайнані — живуть під час війни. Вони кохають, зраджують, обговорюють політику, тікають від обстрілів, знаходять себе, втрачають близьких і попри все вірять у перемогу.

Авторка вдало поєднала інтимні історії героїв із загальнополітичним контекстом війни та долі Нігерії.

Відгуки

«Один з найкращих романів сучасної літератури, які мені доводилося читати. Це не та Африка, яку ви звикли бачити на сторінках National Geographic. Це Африка ідеалістів, коханців, воїнів і феміністок. І раптово вона виявляється значно зрозумілішою нам, ніж можна було сподіватися», — Вадим Карп’як, журналіст

«Напружений, подекуди надто зосереджений на любовних переживаннях персонажів, цей роман присвячений жіночим голосам, які майже нечутні під час великих політичних чи соціальних змін», — Анастасія Герасимова, літературна оглядачка The Village Україна

Про авторку

Чімаманда Нґозі Адічі — це видатна нігерійська феміністська письменниця, поетеса та лекторка. Її називають найвидатнішою з «низки критично налаштованих молодих англомовних авторів, яким вдалося привернути увагу нового покоління читачів до африканської літератури».

Народилася 15 вересня 1977 року в Енугу, Нігерія.

Однією з найбільш відомих робіт Адічі є роман «Половина жовтого сонця», який отримав численні літературні нагороди і був адаптований у фільм “Half of a Yellow Sun”, 2013р з її участю.

Чімаманда Адічі має вражаючий обсяг творчої діяльності, включаючи романи, оповідання, есе та лекції. Вона також є однією з найважливіших голосів африканської літератури, що прославляє та досліджує культурні та суспільні аспекти Нігерії, що має велике значення для розуміння сучасної африканської літератури та суспільства.

Розгорнути
Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Вхід Реєстрація