Ми знаємо, що серед наших #книголаверів є багато поціновувачів моторошних історій, які захоплюють подих та залишають у напрузі до останньої сторінки. Тож спеціально для таких читачів, а також для тих, хто хоче спробувати себе в новому жанрі, #книголав створює нову “Полицю трилер”.


“Полиця трилер”  місце, де творча безмежність зустрічається з напруженими сюжетами. Тут #книголавери знайдуть справжніх детективів, кримінальні історії та психологічні трилери, просякнуті таємничими вбивствами, головоломками, інтригою та непередбачуваними кінцівками. Книжки від авторів світових бестселерів дарують можливість відволіктись, потрапляючи в захопливі світи головних героїв, отримати необхідну порцію адреналіну та відпочити.

До “Полиці трилер” увійдуть чотири вже знайомі #книголаверам та дві новенькі книжки у жанрі “трилер”:


Додруки:

“У світлі камер”, Крістіна Ковак детективний трилер про події, які відбуваються по той бік екрану. «У світлі камер» американської продюсерки політичних та кримінальних новин це захоплива історія про бурхливе життя телевізійників.
“Хованки з хижаком”, Ендрю Мейн історія про розслідування жорстокого вбивства колишньої студентки викладача та обчислювального біолога Тео Крейя.. І хоча всі навколо — від місцевих жителів до представників поліції — впевнені, що за звірством стоїть ніхто інший, як ведмідь-ґризлі, Тео розуміє, що це не зовсім так…
“Дівчата, які нічого не скажуть”, Ерік Рікстед — трилер про детектива, який допомагає місцевим відділу поліції і паралельно намагається впоратися з власними проблемами. У зимовому Вермонті пропала дівчина. Її пошуки призводять до того, що в окрузі виявлено ще низку пропаж. Всі зниклі дівчата абсолютно різні. Здавалося б, між ними не може бути нічого спільного. Але чи можливо, що всі ці зникнення справа рук серійного маніяка?
“Знайди мене”, Ф.Дж. Вернон психологічний трилер, у центрі сюжету якого історія Ґрей Ґодфрі і її родини, життя яких змінюється під час її приїзду до рідного містечка на Різдво. Поступово головна героїня починає обдумувати всі події свого життя, щоб зрозуміти все, що з нею сталося в минулому і що відбувається зараз. Чи хоче вона, щоб її чоловіка знайшли? Може, зникнення Пола не таке вже й випадкове і все було сплановано? 
Новинки:


“Тесак і скальпель”, Алайна Укхарт — моторошний трилер про серійного вбивцю зі схильністю до медичних експериментів та судмедекспертку Рен Мюллер, яка намагається йому протистояти. 
“Убивайте обачно”, Карстен Дюсс — дружина адвоката Бйорна Дімеля змусила чоловіка відвідати семінар з уважності, щоб відновити їхній шлюб та стати хорошим батьком. Курс дійсно приносить плоди, і Бйорн навіть може інтегрувати те, чого він навчився, у свою роботу, аж поки не вбиває свого клієнта ― за всіма правилами обачності.
Ви вже можете зробити передзамовлення на всі книжки з полиці, окрім “Убивайте обачно” на нашому сайті.