новинка

Як усе працює? Просто про навколишній світ

Олдріх Ружичка
немає в наявності
550 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
ISBN
978-617-8012-71-7
Кількість сторінок
36
Вік
5-10 років
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ірини Коваль
Оригінальна назва
Do you know hоw things are made ?
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Александра Гетмерова
Розмір/формат
230x260

Це пізнавальна книга-картинка для допитливих дітлахів. У ній юні читачі знайдуть низку цікавих фактів: як працює інтернет, що таке ІР-адреса та Wi-Fi або електронна пошта; як створюються комп'ютерні ігри; яким чином споруджують будинки: від ідеї замовника в архітектурному бюро до будівництва та оформлення помешкання дизайнерами інтер'єру; а також про вітропарк; дізнаються звідки генерують електроенергію, який найекологічніший метод; як виготовляються автомобілі та їх можна відремонтувати; звідки беруться гроші, як Національний банк проводить конкурс на найкращий дизайн, коли виникає потреба у випуску нових банкнот чи монет.Ілюстроване видання «ЯК УСЕ ПРАЦЮЄ? Просто про навколишній світ» стане справжньою знахідкою для батьків, які часто не знають, що відповісти на всі «чому і як?» своєї дитини.

Автори створили серію інтерактивних видань з додатковими розгортками, яскравими ілюстраціями та інфографікою, аби читачі могли дізнатися про процеси створення кожної з цих звичних нам речей.

«ЯК УСЕ ПРАЦЮЄ? Просто про навколишній світ» – це друга частина видання із серії книг про те, як утворюються звичні нам речі. Перша частина – «Як це створено? За лаштунками звичних речей» та «Секрети мистецтва», які раніше вийшли друком у видавництві #книголав.

Розгорнути

Про автора

Олдріх Ружичка — чеський письменник, автор книжок для дітей. Після навчання на педагогічному факультеті кілька років працював учителем. Перш ніж вирішив заснувати власне видавництво, він багато років працював головним редактором і видавцем у великому чеському видавництві. Його книжки перекладено багатьма мовами.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Едді Рейнольдс, Деррен Стоббарт
380 грн
Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марина Островська, Ольга Сиротюк, Галина Мисник
850 грн
Міту Стороні
390 грн
Вхід Реєстрація