Скоро
Акцiя -10%

Танці

Автор
Паскаль Еделен
Полиця
Дитяча полиця
Жанр
дозвілля та розвиток
Мова
українська
Показати всі характеристики
Знижка -10%
270 грн
243 грн
Замовити
Очікується в липні

Усе про книжку  Танці

Як стають танцюристами? Що для цього потрібно? Цей ілюстрований довідник відкриє захоплюючий світ танцю наймолодшим читачам.

У кількох розділах, присвячених різним аспектам танцювального мистецтва, міститься найважливіша інформація про основи танцю, музику, тренування, відповідні костюми і про мову танцю. Видання буде цікавим і дівчаткам, і хлопчикам. Читаючи й переглядаючи цю книжку, малюки дізнаються, чому танцюють під музику, як можна танцювати в садочку, який балетний одяг для дітей, а який для професійних танцюристів, як правильно робити розминку та інші фізичні вправи під час тренування. А ще автор розповідає, скільки різних професій буває у світі танцю, які маленькі прикрощі і маленькі радощі трапляються у цій справі, як колись танцювали, при королівському дворі, наприклад, які танці є у різних країнах світу і ще дещо про сучасні танці.

У кінці кожного розділу автор пропонує перевірити отримані знання і виконати кілька завдань – щось знайти на малюнку, чи вказати, чого бракує, визначити, який це танець, чи назвати, що це за костюм. Ця книжка допоможе чудово проводити час дітям і дорослим разом, а когось, можливо, і захопити світом танців назавжди.

Серед відомих танцівників, які зображені у виданні, можна знайти світових зірок балету, народних артистів України – приму-балерину Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка Катерину Кухар та прем’єра цього театру Олександра Стоянова. Артисти також консультували українське видання цієї книжки.

Автор
Паскаль Еделен
Полиця
Дитяча полиця
Жанр
дозвілля та розвиток
Мова
українська
Кількість сторінок
96
Вік
3+
ISBN
978-617-7820-80-1
Рік видання
2021
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Елла Євтушенко
Оригінальна назва
La danse
Розмір/формат
196*240 мм
Танці - #книголав
Танці - #книголав
Танці - #книголав
Танці - #книголав
Танці - #книголав
Танці - #книголав
  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • ТЦ Globus 1, Майдан Незалежності 1
+