Зелена, 19

Автор
Марк Лівін
Видавництво
#книголав
Мова
українська
Ілюстрації
кольорові
Показати всі характеристики
Усе про книжку  Зелена, 19

У цій збірці найвідоміші повісті письменника: «Бабине літо» та «Рікі та дороги», а також оповідання «Уяви, що тут бузок» та «Стриж чорний». Твори автора стали бестселерами та неодноразово опинялися у довгих та коротких списках літературних премій. За повістю «Бабине літо» створили також сценарій, що став одним із переможців конкурсу «Коронація слова», а «Рікі та дороги» представлена у престижному міжнародному каталозі IBBY.

«Усі чотири тексти цієї збірки об’єднані тим же сумом — поверненням дорослого у дім, в якому він зростав. Тепер, здається, там усе не так, як колись, і ледь не єдине, що залишається — це перезбирувати себе самого у ретроспективі. Згадувати якісь події, розглядати та обмацувати давні речі, відтворювати за допомогою запахів та смаків сюжети дитинства. І, виявляється, цей процес стає цілющим для душі, розумієш, що щем запросто може стати любов’ю — до себе та своєї історії. Усі події цієї збірки, чи то грядки з «Бабиного літа», чи ґанок зі «Стрижа чорного», у різний спосіб та в різний час відбулися за однією адресою – вул. Зелена, 19. Це місце, в якому я народився як автор. І мені б хотілося зафіксувти його у власній історії», — розповідає про появу новго видання Марк Лівін.

«Видавництво продовжує активно співпрацювати з українськими авторами та ілюстраторами і створювати якісний продукт, який буде цікавим на інших ринках. Саме тому художня книжка вийде з ілюстраціями, що стали не доповненням, а важливою частиною видання. Тексти Марка Лівіна — це нагода зануритися у спогади про дитинство, пережити найщемкіші миті й ще раз спробувати пізнати цей світ через щирих та відкритих героїв. А ілюстрації Жені Гайдамаки — це спроба не лише візуалізувати для всіх дорослих дитинство, а й повернутися туди та відчути цінність часу», — ділиться співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Жанр
Полиця бестселер
Кількість сторінок
272
Автор
Марк Лівін
Ілюстратор
Євгенія Гайдамака
ISBN
978-617-7820-63-4
Видавництво
#книголав
Мова
українська
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Дизайн
обкладинка Євгенія Гайдамака
Розмір/формат
140×210 мм
  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • 4080, УКРАЇНА, М.КИЇВ ВУЛ. КИРИЛІВСЬКА 23
+