Акцiя -25%

Зелена, 19

Автор
Мова
українська
Показати всі характеристики
Знижка -25%
Дiє з 07.10.2021 по 31.10.2021
250 грн
187 грн
Купити

Усе про книжку Зелена, 19

У цій збірці найвідоміші повісті письменника: «Бабине літо» та «Рікі та дороги», а також оповідання «Уяви, що тут бузок» та «Стриж чорний». Твори автора стали бестселерами та неодноразово опинялися у довгих та коротких списках літературних премій. За повістю «Бабине літо» створили також сценарій, що став одним із переможців конкурсу «Коронація слова», а «Рікі та дороги» представлена у престижному міжнародному каталозі IBBY.

«Усі чотири тексти цієї збірки об’єднані тим же сумом — поверненням дорослого у дім, в якому він зростав. Тепер, здається, там усе не так, як колись, і ледь не єдине, що залишається — це перезбирувати себе самого у ретроспективі. Згадувати якісь події, розглядати та обмацувати давні речі, відтворювати за допомогою запахів та смаків сюжети дитинства. І, виявляється, цей процес стає цілющим для душі, розумієш, що щем запросто може стати любов’ю — до себе та своєї історії. Усі події цієї збірки, чи то грядки з «Бабиного літа», чи ґанок зі «Стрижа чорного», у різний спосіб та в різний час відбулися за однією адресою – вул. Зелена, 19. Це місце, в якому я народився як автор. І мені б хотілося зафіксувти його у власній історії», — розповідає про появу новго видання Марк Лівін.

«Видавництво продовжує активно співпрацювати з українськими авторами та ілюстраторами і створювати якісний продукт, який буде цікавим на інших ринках. Саме тому художня книжка вийде з ілюстраціями, що стали не доповненням, а важливою частиною видання. Тексти Марка Лівіна — це нагода зануритися у спогади про дитинство, пережити найщемкіші миті й ще раз спробувати пізнати цей світ через щирих та відкритих героїв. А ілюстрації Жені Гайдамаки — це спроба не лише візуалізувати для всіх дорослих дитинство, а й повернутися туди та відчути цінність часу», — ділиться співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Автор
Марк Лівін
Полиця
Полиця бестселер
Жанр
художня література
Мова
українська
Кількість сторінок
272
Ілюстратор
Євгенія Гайдамака
ISBN
978-617-7820-63-4
Видавництво
#книголав
Тип обкладинки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Дизайн
обкладинка Євгенія Гайдамака
Розмір/формат
140×210 мм
Необхідно увiйти, щоб залишати відгуки
Ваш вiдгук буде першим
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Зелена, 19 - #книголав
Користувачі також цікавляться
Георгій Коваленко
190 грн
Кент Гаруф
160 грн
Герман Мелвілл
Електронна книга
200 грн
Чарлз Діккенс
Електронна книга
105 грн
Гі де Мопассан
Електронна книга
125 грн
Катя Брандіс
81 грн
Топ продажу
Гізер Морріс
Електронна книга
200 грн
Топ продажу
Фредрік Бакман
Електронна книга
220 грн
Топ продажу
Доктор Сьюз
220 грн
  • SAYHELLO@KNIGOLOVE.UA
  • ТЦ Globus 1, Майдан Незалежності 1
+