новинка

Листи через море

Женев’єв Ґрем
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
408
ISBN
978-617-8286-32-3
Вік
дорослим
Рік видання
2023
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Оксана Щерба
Оригінальна назва
Letters Across the Sea
Дизайн
Гриця Ерде
Ілюстратор
Гриця Ерде
Розмір/формат
210x140

1933 рік

Вісімнадцятирічна Моллі Раян мріє стати журналісткою, але натомість погоджується на будь-яку роботу, аби допомогти своїй родині пережити часи Великої депресії. Єдиною радістю в її житті є перегляд бейсболу зі своєю найкращою подругою Ханною і таємна закоханість у старшого брата Ханни — Макса, яка потім переросте у взаємну.

Проте Канаду все швидше накриває велетенська хвиля антисемітизму, підживлювальна з-за океану гітлерівською пропагандою. За десяток років, коли увесь світ втягнуто в Другу світову війну, канадські солдати — і євреї, і протестанти, вже пліч-о-пліч протистоять Німеччині, Японії та іншим державам-загарбницям. Канадці виявляють гідність і на полі бою, і в японському полоні з його жахливими тортурами, і після повернення додому, коли їм, скаліченим ветеранам, доводиться проходити складний шлях адаптації до мирного життя. Моллі та Макс опиняються в центрі подій.

Через шість років Велика депресія вщухла, але на горизонті — нова війна…

Сусіди й друзі дитинства, вони належать до різних світів — єврейського та протестантського. Закохані опиняються в епіцентрі подій, які мають руйнівні наслідки для їхніх сімей і надовго їх розлучають.

Поки від нього надходять листи з-за кордону, Моллі змушена зіткнутися з тим, що сталося багато років тому, але чи не пізно виправити ситуацію?

Від розпачливих вулиць Торонто до охоплених боями берегів Гонконгу — це прониклива історія про невинну дружбу, яка переростає в заборонене кохання, про тяжкі випробування та нездоланну силу у найтемніші часи.

«Листи через море» — перший роман письменниці, перекладений українською мовою.

Розгорнути

Про авторку

Женев’єв Грем — канадська письменниця, авторка низки історичних романів, більшість з яких є бестселерами за версією USA TODAY, Globe & Mail і Toronto Star. Зокрема, найвідоміший її роман «Дім для небажаних дітей» (The Forgotten Home Child) одразу після появи став безумовним хітом, посів четверте місце серед продажів 2020 року й був обраний для екранізації на телебаченні.

Письменницький хист Женев’єв проявився, коли їй минуло сорок років і коли вона переїхала до канадської провінції Нова Шотландія, де й закохалася в історію, вплетену в кожен куточок цього краю. Давнє захоплення історичною белетристикою спонукало жінку до глибокого дослідження маловідомих сторінок історії Нової Шотландії, а згодом — і решти Канади. Вона пристрасно вдихає життя в минуле своєї країни через історії про кохання та пригоди.

Нині Женев’єв із сім’єю живе в Альберті й далі пише свої твори.

Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

Упорядниця: Катерина Бабкіна
480 грн
Фредрік Бакман
420 грн
Дженніфер Раян
480 грн
Аліна Штефан
260 грн
бестселер
Гізер Морріс
480 грн
бестселер
Фредрік Бакман
480 грн
бестселер
Фредрік Бакман
480 грн
Вхід Реєстрація