Брітт-Марі була тут [e-book]

Фредрік Бакман
в наявності
350 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (1)
Мова
українська
Кількість сторінок
352
ISBN
978-617-7563-47-0
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Ольга Захарченко
Оригінальна назва
Britt-Marie Was Here
Дизайн
стронґовський (обкладинка)
Розмір/формат
EPUB, FB2, MOBI

Роман «Брітт-Марі була тут» розповідає про одну з героїнь попередньої книжки Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити», що стала бестселером New York Times. У ньому йдеться про 63-річну жінку, що переживає родинну кризу. Її зрадив чоловік, який був всім життям для Брітт-Марі. З розбитим серцем героїня книжки вирішує змінити свою долю, вирушаючи у закинуте містечко Борг, щоб отримати першу за останні сорок років роботу. Брітт-Марі опиняється серед футбольних фанатів, фріків і навіть хуліганів. Попри те, що економічна криза майже спустошила Борг, у ньому ще залишилися люди, які не збираються здаватися. У будь-якій незрозумілій ситуації Брітт-Марі починає прибирати. Що ховається за цією нудною звичкою? Які випробування випали на долю головної героїні? У власній авторській манері Бакман розкриває формування її особистості, розповідає про долю жінки, яка дуже переймається тим, що про неї скажуть інші, та намагається завжди поводитися як культурна людина. У Боргу Брітт-Марі поринає в інше життя, знаходячи подруг і навіть отримавши статус тренера місцевої футбольної команди. Тут вона пізнає справжню свободу, відчує закоханість і головне ‒ отримає можливість бути собою й не боятися власних мрій. «Брітт-Марі була тут» ‒ дотепна, мила, сентиментальна історія про те, що життя по-справжньому відкривається тим, хто готовий до змін і має здатність любити інших.

Розгорнути

Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Ніколенко Ірина
5/5
31.03.2023
Ніколенко Ірина"Почала читати книгу тому, що читала ""Моя бабуся просить їй вибачити"", де Брітт була другорядним героєм. У цій же історії автор вирішив зробити її головною, і розповісти, чому вона така, яка є – зла та правильна. Вона живе так, що ніхто ніколи не зможе нічого використати проти неї. Це надзвичайно складно. Я точно це знаю. Давайте відразу про головне – Бріт це я. Ось тому книга мене так зворушила. Що важливо зрозуміти: твої ноги обертають цей світ, коли йдеш від того, хто робить тобі боляче і позбавляє контролю над тим, що відбувається. Шукаєш свою зграю, шукаєш союзників, шукаєш себе.
Про важливість другого шансу. Не для когось. Для себе.

У будь-якій ситуації потрібно вибирати себе. Як би ти не жила його життям, не мріяла його мрії, чоловік – це змінна – щось, що приходить і йде. Брітт 40 років прожила з єдиним, щоб якось зібрати свої речі та піти до себе. Я ненавиділа її чоловіка, як і всі персонажі книги, але, на свій великий жах, РОЗУМІЛА, чому вона його любить. Мені хотілося кричати їй: що вона робить, навіщо псує своє життя! Хотілося обійняти її та заплакати. Важко передати всі емоції, але я точно знаю, що для мене це був свій сеанс психотерапії."
Розгорнути

#рекомендовані

Ханна Оренстін
250 грн
новинка
Тоні Асплер, Ґордон Пейп
288 грн
Фредрік Бакман
350 грн
Едіт Еґер
350 грн
Алайна Уркхарт
300 грн
Вхід Реєстрація