бестселер

Ведмеже місто

Фредрік Бакман
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (4)
Мова
українська
Кількість сторінок
432
ISBN
978-617-7820-08-5
Рік видання
2019
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Софія Волковецька
Оригінальна назва
Björnstad
Дизайн
обкладинка cтронґовський
Розмір/формат
140x210

Новий бестселер Фредріка Бакмана «Ведмеже місто» у перекладі зі шведської Софії Волковецької – це історія про маленьке містечко на півночі Швеції, яке на перший погляд здається досить спокійним, але насправді в ньому вирують пристрасті.

У видавництві #книголав це уже четверта книжка Бакмана. Попередні стали бестселерами серед художніх перекладних видань. Новинка «Ведмеже місто» розповідає про багатогранну людську природу. У глухому містечку Бьорнстад колись вирувало життя, а зараз лишилось безробіття та безвихідь. Уся надія міста – юнацький хокейний клуб. На цьому виді спорту у Бьорнстаді зав’язані долі. День перемоги у матчі став найщасливіший для міста і клубу, але для Маї Еріксон і її батьків – був найжахливішим та змінив усе. Тож жителі міста мають зробити вибір та вирішити, яку ціну вони готові заплатити за перемогу.

«Те, як подає свої історії Фредрік Бакман – щось неймовірне. Ти переживаєш кожну мить і секунду кожного персонажа. Романи цього автора – зовсім не схожі на інші книжки та сюжети. У «Ведмежому місті» історія розвертається навколо хокею, навіть якщо ви байдужі до цього виду спорту, це не привід оминати роман. Чтиво так захоплює та занурює, що вам однозначно варто спробувати», розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.


Розгорнути

Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Ніколенко Ірина
5/5
13.04.2023
"Бакман вміє розповідати щирі історії. ""Ведмеже місто"" – книга про проблеми маленького містечка та його мешканців. Ви колись жили в місті, де всі знають одне одного? Де не можна не привітатись чи помилитися? Чи легко там? Автор смакує історію кожного мешканця, перебирає пальцями їхні невдачі та розповідає у подробицях, як бабця на лавці. Все це окремі фарби, щоб змалювати головну подію, що змінить місто та його мешканців назавжди.
Я багато плакала. Варто зауважити, що у найнесподіваніших місцях – коли грали у хокей. Я багато чого зрозуміла – як би не сміялися чоловіки з боротьби феміністок за свої права – цей світ продовжує залишатися чоловічим. Тому боротися варто. Якщо не для себе, то заради наших донечок та онучок. Коли герої книги ставили питання один одному, письменник у такий спосіб запитував у читача про наболіле. Не люблю цієї фрази, але твір можна розірвати на цитати. Дуже багато важливого загорнуто в цікаве, щоб стати зрозумілим."
Розгорнути
5/5
09.03.2023
Аліна Ш.
5/5
03.01.2023
5/5
03.11.2022

#рекомендовані

Штепанка Секанінова
500 грн
бестселер
Вікторія Шваб
480 грн
Упорядник: Еммануель Рубен
450 грн
Гі де Мопассан
450 грн
Шолом-Алейхем
330 грн
Таня Поставна
290 грн
Вхід Реєстрація