бестселер

Ми проти вас

Фредрік Бакман
в наявності
480 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (4)
Мова
українська
Кількість сторінок
488
ISBN
978-617-7820-65-8
Рік видання
2020
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Софія Волковецька
Оригінальна назва
Vi mot er
Дизайн
обкладинка Міра Київська
Розмір/формат
140x210

Про книжку

«Ми проти вас» — продовження бестселера «Ведмеже місто» всесвітньовідомого шведського письменника Фредріка Бакмана. На основі цієї історії компанія HBO зняла серіал (Beartown), прем’єра якого відбуласьу жовтні цього року.

Для чого потрібна перемога? І чи можливо наодинці, без команди, вистояти, коли ти раптом опиняєшся проти всіх? Історія продовжується не тільки у Бйорнстаді, а й сусідньому містечку Гед, і тепер це не лише спортивне протистояння, а запеклий бій за виживання, з політичними інтригами, непростими викликами і невиправними вчинками.

Після трагічних подій, які тут сталися напередодні важливого матчу, хокейний клуб «Бйорнстад-Хокей» під загрозою закриття, гравці та тренер переходять в команду суперника, за ними й спонсори. Але у мешканців містечка та улюбленої команди з’являється новий шанс, з’являються нові гравці. Чим ближче до вирішального матчу, тим більше емоцій, ненависть росте. Але чи залишається шанс на примирення?

“Нам у видавництво щодня приходить багато листів з одним запитанням: “Коли вже щось нове з Бакмана буде?”. І як приємно анонсувати кожну наступну його книжку в українському перекладі. “Ми проти вас” – друга частина трилогії про хокейну команду та життя містечка Бйорнстад і вже всередині грудня шукайте її у книгарнях. Тут все, як це вміє тільки Бакман – з багатьма інтригами, несподіваними поворотами подій, з драмами, з протистоянням, але й з надією і з міцною дружбою. І ця книжка ще більш захоплива, ніж попередні”.

Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Розгорнути

Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Ніколенко Ірина
5/5
27.07.2023
"Якщо перша книга Фредріка Бакмана ""Ведмеже місто"" переконувала нас у тому, що від жінок одні проблеми у чоловічому світі, то продовження – ""Ми проти вас"" – розповідає, що людина – єдина істота у світі, яка відмовляється бути тим, ким вона є. Продовження вийшло сильнішим. І це вперше у моєму читацькому досвіді. Завжди здавалося, що другу книгу пишуть тоді, коли перша пролунала на ввесь світ і люди просять ""далі!"" А тут є відчуття, що це одна історія, а розірвали її навмисно, щоб читач витримав усе те, що звалиться на нього. Так хотілося взяти книжечку, відпочити від агресивної реальності, але не з Фредріком Бакманом, любі мої...

Тільки набереш повні груди повітря, як тут же трапляється щось у маленькому містечку, і ти вже з головою у проблемах, прости господи, хокеїстів. Бакман послідовно доводить, що несправедливість для світу набагато природніший стан, ніж справедливість. І я з ним згодна. Багато думок хотілося виписати і запам'ятати. У першій книжці такого не помічала. Дивно, що я проплакала майже над кожною сторінкою ""Ведмежого міста"", а цю частину читала спокійно. Помічала, як автор маніпулює, змушує злякатися за персонажа, поспівчувати... Але зі мною це вже не спрацювало.

Я читала інші відгуки, щиро дивуючись, як люди по-різному сприймають текст. Зрозуміла, що ми звертаємо увагу лише на те, що нас хвилює. Наприклад, улюблені мої цитати:

- ""Який же неймовірний біль – знати, що в очах інших людей ти небезпечна тварина"".
- ""Вміння бути авторитетним – це здатність змусити інших робити те, що потрібно тобі"".
- ""Мріяти не обов'язково. Можна відразу діяти"".
- ""Загроза – це будь-який натовп, до якого ти не належиш"".

Читайте Бакмана обережно – у нього занадто багато всього на одну сторінку!"
Розгорнути
5/5
09.03.2023
Аліна Ш.
5/5
03.01.2023
5/5
03.11.2022
Вхід Реєстрація