бестселер

Переможці

Фредрік Бакман
в наявності
550 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (2)
Мова
українська
Рік видання
2023
ISBN
978-617-8012-25-0
Тип обкладинки
тверда
Оригінальна назва
Vinnarna
Розмір/формат
140x210

Книжка від автора бестселерів № 1 за версією New York Times, на яку зачекався увесь український буктюб і не тільки.

«Переможці» — завершальна частина трилогії про хокейну команду та життя містечка Бйорнстад.

Сюжет:

Минуло два роки після подій, які досі ніхто не хоче згадувати. Кожен намагався йти далі, але в цьому місті завжди щось цьому заважає. Мешканці хокейного містечка продовжують шукати відповіді на найважливіші запитання: Що таке сім’я? Що таке спільнота? І чим вони готові пожертвувати, щоб захистити їх?

Поки жителі містечка Бйорнстад намагаються подолати минуле, великі зміни вже на горизонті. Хтось повертається додому після тривалої відсутності, хтось закохається, хтось спробує налагодити шлюб, а хтось піде на все, щоб врятувати своїх дітей. Хтось підкориться ненависті, хтось буде битися, а хтось візьме в руки рушницю і піде до катка.

То чим же готові пожертвувати жителі Бйорнстада заради свого дому?

Описуючи всі складнощі повсякденного життя та досліджуючи питання дружби, вірності, втрати та особистості, цей емоційний роман змусить вас переглянути своє ставлення до перемоги, поразок та прощення.


Розгорнути

Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук
Ніколенко Ірина
5/5
22.06.2023
"""Переможці"" – остання книга Бакмана. Я прочитала все, що він написав, і більше не читатиму нічого, що б він не написав.

Фредрік безумовний майстер слова. Він знає, як викликати емоції у читача, і вправно користується перевіреними способами – грає контрастами багаті/бідні, старі/маленькі, вбиває улюблених героїв пачками, а коли до цього звикаєш, гине навіть тварина (а це заборонений прийом), проводить від безнадії до перемоги, а потім натякає, що все немає значення. А ще у нього всі супергерої: якщо хокеїст, то талановитий, пожежник – супермен, акушерка – надлюдина, одна дівчинка без навчання сідає за кермо будь-якої машини, а та, що бере кілька акордів – співатиме для всієї країни з найбільших майданчиків. Чому так? Бо всі ми любимо прикрашати історії, що розповідаємо. Трішки перебільшити, щоб оповідь засяяла і запам'яталася.

І це працює раз, вдруге, втретє, але не можна експлуатувати щось вічно. Я знаю, ЩО далі скаже Бакман і ЯК він це зробить. Бо він повторюється, не хоче відпустити те, що приносить славу і гроші. Та і не треба цього робити – йому годувати сім'ю. Якщо ви читатимете будь-яку його книгу вперше – я вам щиро заздрю. Але повертатись до нього можна лише тоді, коли ви потребуєте дози вражень зі сліз, сміху, піднесення і розчарування. "
Розгорнути
Ольга І.
5/5
08.06.2023

#рекомендовані

Ґай Морпасс
450 грн
Кортні Коул
480 грн
Кент Гаруф
390 грн
Таня Поставна
290 грн
Джорджія Кауфманн
480 грн
бестселер
Фредрік Бакман
480 грн
Вхід Реєстрація