Наша «Золота полиця» вже більше п’яти років тішить читачів своїми захопливими та змістовними історіями. Але #книголав не зупиняється на дванадцяти творах… Цього року ми випускаємо ще сім світових класичних бестселерів, які незабаром з’являться на наших поличках. 

Всі книжки вже можна передзамовити на нашому сайті https://knigolove.ua/


Коротенько розповідаємо про кожну:

«Таємниці Арсена Люпена», Моріс Леблан — це збірка оповідань французького письменника Моріса Леблана, що з’явилася на світ у 1913 році. У ній розповідається про пригоди легендарного джентльмена-грабіжника Арсена Люпена.

«Франкенштайн», Мері Шеллі — світовий бестселер не лише розповідає жахливу історію, але й вражає своєю глибокою філософією, порушуючи тривожні питання про саму природу життя та місце людства у світі…

«Дракула», Брем Стокер — книга жахів, написана ірландським письменником Бремом Стокером, яка триматимете у напрузі до останньої сторінки. Роман вперше був опублікований у 1897 році, став одним із найвідоміших та був неодноразово екранізованим.

«Буремний перевал». Емілі Бронте. Одним із ключових елементів «Буремного перевалу» є психологія героїв. Авторка вдається до глибокого аналізу, розкриваючиі мотиви, сумніви та внутрішні конфлікти. Роман має трагічні та містичні елементи.

«Лист незнайомки», Штефан Цвайг. Історія про загадкове кохання та непередбачувані події. Це відома повість Штефана Цвайґа. Це один із визначних творів, який демонструє майстерність австрійського письменника у висвітленні психологічних аспектів людської природи та стосунків.

«Перетворення», Франц Кафка. У романі підіймаються теми самотності, втрати ідентичності та безперервної боротьби індивіда з соціальними нормами. Унікальний стиль Кафки, його вміння створювати атмосферу метафізичного страху викликає роздуми щодо природи існування та відносин індивіда зі світом.

«Різдвяні канікули», Вільям Сомерсет Моем — романтична історія про молодого англійця, який повертається додому, змінившись після свого самотнього візиту до Парижа. Одного разу він зустрічає людину, яка змінює його погляди на життя. Це має більше політичне та життєве значення, ніж будь-що інше, але це справді захоплива історія. 

Для справжніх поціновувачів класики ми створили спеціальні підписки на книжки «Золотої полиці», з якими ви зможете зібрати цілу колекцію класики за дуже приємними цінами. 

Серед підписок: чотири квартальних підписки, кожна з яких вміщує по три книжки з полиці, дві піврічні з шістьма книгами та одна річну з усіма дванадцятьма.