Перша книга, з якої я почав знайомство з видавництвом #книголав — «Як начинити гадюку салом» Олександри Фідкевич. Мені сподобалася її назва: незвичайна, відразу викликає дисонанс. А ще прочитати книжку мене мотивувало те, що ми з Євгеном Клопотенком трохи схожі у своїй діяльності. Він — експерт у своїй справі, я — у своїй. У нас також є продукти, які ми створюємо для підписників, тож мені було цікаво роздивитись всю цю кухню зсередини. Книга підійде людям, які хочуть збудувати бізнес на своїй творчості. Або, якщо він уже є, то вона допоможе все структурувати та зробити кроки вперед.


Друга книга називається «Дисципліна — це свобода», Джоко Віллінк. Вона дуже нестандартно оформлена. Замість звичайного білого паперу на фоні — різні фотографії. У самій книзі військовий порівнює дисципліну та досягнення своїх цілей з війною, а я також відчуваю, що дисципліна допоможе мені досягти того, чого хочу. Найголовніше тут, напевно, мотивація, яку дає автор. Книга також підійде людям, які хочуть покращити свою продуктивність. 


Третя книга — це «Їж, пий, худни» від Наталії Самойленко. Моя мама також цікавиться темою здорового харчування. Цього вона навчала мене з дитинства, але у книзі я також знайшов для себе багато цінної та базової інформації про вуглеводи, корисні жири, раціон і кількість калорій. Тут навіть є план харчування на день. Тому книга чудово підійде людям, які хочуть почати харчуватись правильно.