У всіх нас є певна істота, від якої наша шкіра каракуляє і робить  «хібі-джибі». Павуки, від яких ми кричимо, миші, які змушують нас стрибати на меблі, або кажани, від яких ми здригаємося. У всьому світі є істоти, великі й малі, які змушують нас шаленіти від однієї лише думки про них.

Але що зробили ці тварини для такої поганої репутації? Здебільшого саме люди називають їх потворними, небезпечними та відверто огидними. Але насправді ці малюки не заслуговують такого ставлення. 

Книга «неПогані тварини» Софі Корріґан створена для того, щоб розвіяти ці фальшиві міфи раз і назавжди! Смішними ілюстраціями та цікавими фактами вона допоможе дітям розкрити правду про цих тварин і дізнатися все про те, яку важливу роль відіграє у світі кожна істота. Це видання — приємне та кумедне знайомство з понад 30 тваринами, великими та малими, які насправді зовсім не такі вже й погані!


Про авторку

Софі Корріган — відома дитяча письменниця та ілюстраторка із Ланкаширу, Велика Британія. У 2013 році вона закінчила Університет Центрального Ланкаширу за спеціальністю «Ілюстратор» та отримала диплом магістра з ілюстрації дитячих книг у цьому ж університеті. У 2017 році її дитяча книжка з малюнками «I'm a Little Monkey» («Я маленька мавпочка») отримала високу оцінку премії «Macmillan» за ілюстрування дитячих книжок. Співпрацює з такими видавцями, як Bloomsbury, Chronicle Books і Harper Collins.

Коли Софі не займається ілюструванням і обслуговуванням своїх художніх онлайн-магазинів, тоді ходить на вистави, переглядає програми про природу, їсть веганську їжу та час від часу майструє милі речі з вовни та глини.


Чекаємо на книгу вже у серпні цього року.


Над книгою працювали:

Перекладач Олександр Подоляк

Література редакторка Ольга Дубчак

Коректорка Ольга Топал

Верстальниця Катерина Воєвська

Випускова редакторка Ярослава Штанько

Головна редакторка Дарина Важинська