Шляхи життя

Фредрік Бакман
в наявності
300 грн
  • Про книжку
  • Про автора
  • Відгуки (0)
Мова
українська
Кількість сторінок
144
ISBN
978-617-7820-76-4
Тип обкладинки
тверда
Переклад
Лев Грицюк
Оригінальна назва
Och varje morgon blir vägen hem längre och längre, Ditt livs affär
Ілюстрації
кольорові
Ілюстратор
Дарія Філіппова
Розмір/формат
AZW3, EPUB, MOBI

Що означає бути людиною? Щодня йти тим чи іншим шляхом. В одних місцях зупинятися, а з інших тікати. Інколи поспішати, а інколи намагатися запам’ятати кожну секунду. У цій збірці зіркового шведського письменника Фредріка Бакмана – два оповідання: «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою» та «Справи твого життя». В одному йдеться про те, що найгеніальніші люди можуть втратити пам'ять, але при цьому не втрачають тепла в стосунках. А в другому – як одне знайомство може змусити переосмислити свої помилки і прийняти кардинальне рішення, яке врятує чиєсь життя.

Кожен із цих текстів зворушує, викликає море емоцій і водночас спонукає задуматися про життя та його шляхи. Про великі й маленькі вибори, які нам доводиться робити під час своєї мандрівки. Про справжню цінність і сенс досягнень, перемог та невдач. Про жертовність, кохання та любов. І про смерть – про те, що відбувається, коли подорож закінчується.


Про автора

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами.


Книжки автора «Чоловік на ім’я Уве»«Моя бабуся просить їй вибачити»«Брітт-Марі була тут»«Ведмеже місто»«Ми проти вас»«Переможці»«Шляхи життя» та «Тривожні люди» вийшли українською у видавництві #книголав.


Відгуки читачів
Авторизуйтесь, щоб залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

#рекомендовані

новинка
Тоні Асплер, Ґордон Пейп
288 грн
Джуно Довсон
280 грн
Фредрік Бакман
350 грн
Джин Ганфф Кореліц
340 грн
Яніна Соколова, Ольга Купріян
300 грн
Шолом-Алейхем
250 грн
Вхід Реєстрація