«Ідея цієї збірки народилася із розуміння, що російська агресія проти України докорінно змінить світ. Уже змінює його. З полум’я цієї війни, найжахливішої в Європі з часів Другої світової, постане нова глобальна архітектура безпеки, нова дипломатія, нові правила співіснування», — Дмитро Кулеба.

Як автор ідеї та упорядник пан Кулеба запропонував написати есеї для цього видання 23-м інтелектуалам. Він закликав видатних державних діячів, мислителів, військових, бізнесменів, науковців, правників та істориків Європи, Північної та Південної Америки, Африки, Азії, поділитися своїм баченням майбутнього після російської агресії. В есеях автори відповіли на три ключових запитання. Якими є наслідки цієї війни для світу? Як ця війна змінить світ? Що дасть світові українська перемога?

Книжка буде корисна для українських читачів, адже вона сполучає українську політичну та інтелектуальну думку зі світовою і спонукає до дискусії. Автори цієї збірки — у певному сенсі, дзеркало світу для України. Імовірно, ми погодимося не з усіма їхніми тезами, але точно знайдемо нові думки й зазирнемо туди, де за жахіттями війни відкриваються нові горизонти.


Раніше у #книголав вийшла книга «Війна за реальність» Дмитра Кулеби — посібник з виживання в інформаційному просторі, тут йдеться про те, як працює маніпуляція та пропаганда і як себе захистити від фейків та дезінформації.


Автор ідеї та упорядник: Дмитро Кулеба

Автори: Жозеп Боррель, Хуан Ґабріель Васкес, Пан Ґі Мун, Томас Ґрант, Борис Джонсон, Елен Джонсон-Серліф, Цахіагійн Елбеґдорж, Енн Епплбом, Ботакоз Касимбекова, Джаред Коен, Іван Крастев, Бернар-Анрі Леві, Джеймс Меттіс, Саманта Павер, Сергій Плохій, Кондоліза Райс, Збіґнєв Рау, Сергій Саяпін, Філіп Сендс, Тімоті, Снайдер, Насім Талеб, Ральф Фюкс і Марілуїзе Бек


Над книжкою працювали:

Перекладач з англійської Сергій Святенко

Перекладачка з французької Елла Євтушенко

Перекладачка з польської Каріна Мельник і Віталій Білий

Літературні редакторки Віра Семенова, Дарина Чупат, Інна Кролевецька

Коректорка Алла Кравченко

Верстальниця Ольга Фесенко

Дизайнер оформлення Михайло Федишак

Фотограф Едуард Крижанівський

Випускова редакторка Інна Кролевецька

Головна редакторка Дарина Важинська