Секс — частина нашого життя, незалежно від того, наскільки регулярно ми ним займаємося. І питання насправді не в тому, навіщо говорити про секс, а в тім, чому ми не розмовляємо про секс відкрито? 

Ми обговорюємо інші аспекти життя, але щойно мова заходить про секс, нам стає незручно й соромно. Тому ми як суспільство не обізнані в цій темі як слід. Ми дозволили міфам, релігії та масовій культурі створити табу довкола процесу, який впливає на наше задоволення і майбутнє.

«Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» — секспозитивний маніфест, який надихає досліджувати себе і вчить спілкуватися про секс із партнером/партнеркою. Ця книжка розвінчує довколасексуальні міфи й заглиблюється у важливі теми, як-от мастурбація, секс-іграшки, цнота, сексуальна ідентичність, пози в сексі, без яких з часом не зможеш уявити свого життя...


Про авторку:

Олоні, відома педагогиня із питань сексу та стосунків у Twitter, допомагає жінкам досліджувати, виражати та приймати свою чуттєву й сексуальну сутність. Вона широко дослідила теми сексу, стосунків, згоди, незайманості, сексуального здоров’я та ряду інших важливих тем.


«Що тобі варто винести з цієї книжки? Сподіваюся, пройшовши зі мною цей шлях сексуальних відкриттів, ти вирішиш проживати власне сексуальне життя беззастережно, так, як бажаєш сама. Я хочу, щоб ти була чесною із собою щодо того, якого саме сексуального досвіду прагнеш. Я написала цю книжку з думкою про тебе, щоб ти неодмінно отримувала максимум від свого сексу. Ніколи не вибачайся за те, що насолоджуєшся своєю сексуальністю», — закликає авторка.

Зруйнувавши табу, відкинувши сором і відмовившись від упереджень, ти здобудеш свободу й почнеш насолоджуватися сексом!