Новинка «Поки бувай» у #книголав«Поки бувай», Кейт Бромлі — романтична новинка, на яку очікуємо в травні цього року, й та, що стане ідеальним легким чтивом для відпочинку.


Сюжет: 

Більше всього на світі Вайолет прагне закінчити школу дизайну та працювати в сфері моди, тож бере участь у модному конкурсі, який має змінити все її життя.

Навчаючись у відомого дизайнера, дівчина стикається із саркастичним сином свого боса, а одного разу навіть переливає на його ноутбук каву… Їхня ворожнеча (і незаперечна хімія) зростає, оскільки їм доведеться провести майже все літо разом. Із людиною, яку вона терпіти не може.

Чи пощастить Вайолет виграти головний приз — роботу у найпрестижнішому будинку моди, та чи вдасться їй зробити складний вибір, коли на кону здійснення найзаповітнішої мрії ?

Очікуйте в травні 2024 року та робіть передзамовлення на нашому сайті.

Про авторку

Кейт Бромлі пише романтичні комедії та сучасну мелодраму. Вона живе в Нью-Йорку з чоловіком, сином і своєю дещо надмірною колекцією любовних романів. 

Кейт декілька років працювала вихователькою дошкільнят, а тепер зосереджена на повний робочий день, поєднуючи свої дві великі пристрасті — писати історії про кохання, які викликають непритомність, і смішити людей.