Я обожнюю жінок і впевнена, що кожна жінка - супергеройка від народження, бо тільки жінка здатна народжувати дітей, примножувати любов і своєю вірою возвеличувати або знищувати

«Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах», Лоїс Франкел.

Для мене — це не просто бізнес-книга, це інструкція про ефективну побудову власної робочої рутини з зухвалими порадами про те, як ефективно рухатись карʼєрною драбиною. Ця книга підтверджує гіпотези та спростовує стереотипи, які нам навʼязує суспільство.

Чи знали ви, наприклад, що жінки перевершують чоловіків у 4-х з 5-ти складових емоційного інтелекту? Таких як: самосвідомість, саморегуляція, емпатія та комунікативні навички.

Книга заслуговує на особливе місце на полиці мотивації та натхнення. 

«Я не знаю, як їй це вдається: тайм-менеджемент успішних жінок», Лора Вандеркам.

Памʼятаєте стан, коли на роботі завал, діти та чоловік потребують уваги, хатні справи часу, а ви втомились і нічого не хочете?! В такі моменти корисно повертатися до цієї книги за підтримкою або, як мінімум, для того, щоб зрозуміти, що так у всіх, і відчепитися від себе. Ця книга легка, натхненна та заспокійлива.

«Дівчина-вогонь», Кара Елвіл Лейба.

Ця книга заслуговує окреме місце в бібліотеці. Читала її двічі і точно повернуся до неї у майбутньому. Книга про те, як зібратись, взяти себе в руки і наважитися на зміни. І неважливо — великі чи маленькі, головне, що це зміни. Тут багато порад щодо відчуття справжньої цінності і зміни патернів поведінки. Книга вчить чути і обирати себе. Щодня. У будь-якій ситуації.