«Тривожні люди», Фредрік Бакман

Скажу коротко словами палкого шанувальника творчості Фредріка Бакмана: «щоб зрозуміти життя, ці книги мають стати частиною шкільної програми». Ця книга – не виключення. Життєва історія, яка показує, що стан речей дуже сильно залежить від кута, з якого ми на них дивимося, і що для формування правильної думки завжди варто зазирнути глибше. 

«Війна за реальність», Дмитро Кулеба

Ми живемо у світі, де інформація наздоганяє нас усюди — в новинах, на ділових зустрічах, у книжках, у пошуку в Google, у соціальних мережах, навіть, за домашньою вечерею. Дуже важливо у такому потоці розібратися, що з того є правдою, а що фейком. Книга «Війна за реальність» покликана пробудити наше критичне мислення, замотивувати аналізувати інформацію і брати до уваги тільки факти. Ця книга варта уваги кожного свідомого українця.

«Незриме життя Адді Ларю», В. Е. Шваб

Для мене це не просто фентезі. Я бачу в ній дуже багато сенсів: кожен вибір, який ми робимо у житті — це момент. Наслідки цього вибору з нами назавжди. Історія Аделіни підсвітила зайвий раз, що цінувати ми починаємо лише тоді, коли втрачаємо. Любов — найвища цінність у будь-якому вимірі. Сумна і водночас світла історія, яка сподобається і прихильникам фентезі, і тим, хто шукає якісну художку.