Коли батьки готові до нової фази розвитку дитини, до садочка, це означає, що не лише малюк потрапляє в незнайоме для себе середовище, а й вся родина переживає певну кризу: переходить на новий рівень спілкування та взаємодії одне з одним. Адаптація до садочка триває від півтора місяця до пів року. У кожної дитини — своя «норма», власний період звикання. Для батьків знаком завершення адаптаційного періоду буде те, що малюк почне в цьому новому для себе середовищі їсти, спокійно проситися на горщик або ходити в туалет. 


Книжка «Я сьогодні йду в садок» Світлани Ройз — це гра-практикум, покликана полегшити процес звикання як для малюків, так і для дорослих. У грі дитина найлегше засвоює новий досвід. Завдяки цікавим ілюстраціям, незвичній конструкції з віконцями та фігурками, дитина зможе прожити всі складні моменти, з якими родини найчастіше звертаються до авторки-психологині. 


Також у книжці є багато корисних порад і практик, здатних не лише зробити адаптацію до садочка легкою та приємною, але й зблизити дорослих із малюками. «Те, що проживається у грі, стає більш безпечним досвідом у реальному житті дитини. У книжці я пропоную кілька авторських практик, які використовую вже протягом багатьох років в терапії. Разом із творчою групою ми продумували кожну форму і колір, щоб зробити книжку максимально корисною і відповідною до віку дітей, які йдуть до дитячого садка. Також я радилася з директорами садочків, щоб не загубити важливі деталі. У кожній книжці серії буде передмова для батьків з важливими підказками. Я бажаю доброго дорослішання дітям і спокою нам поруч з ними», — розповідає Світлана Ройз, авторка книжки. 


«Завдяки особливому формату гри, діти разом із батьками зможуть максимально просто ознайомитись з усіма проблемами та нюансами, які супроводжуватимуть адаптацію у садочку. Не менш важливо, що усі рекомендації розроблені психологинею Світланою Ройз, яка має неабияку експертизу у цьому питанні.», — Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.