Сьоме захопливе видання із серії «100 фактів про..», «100 фактів про музику», розповість про різноманітний і насичений світ музики завдяки простому викладенню інформації, цікавим фактам та яскравим ілюстраціям. 


Які мелодії можуть врятувати життя, а які мають попереджати про здоров’я? Як барабани розповідають про історію Африки? Що відбувається у нашому мозку, коли ми слухаємо музику?

Знаходьте відповіді на ці та більшість інших запитань у книзі, з якою можна не лише провести час із користю, а й влаштовувати інтерактивні вікторини з сім’єю та друзями.

Чекаємо книгу друком у травні 2024, але ви вже можете передзамовити на сайті видавництва.

Також читайте інші книги із серії: «100 фактів про їжу», «100 фактів про космос», «100 фактів про людське тіло», «100 фактів про науку», «100 фактів про планету Земля», «100 фактів про числа, комп’ютери та програмування».


Про авторів

Алекс Фріт є автором наукової літератури для дітей із 2005 року. Працюючи ексклюзивно для видавництва Usborne, він написав понад 50 книг, присвячених майже будь-якій темі, яка тільки може спасти вам на думку, від походження Всесвіту до значення світових релігій, від вимерлих тварин до прототипів штучного інтелекту та від японських легенд до скандинавської міфології. Дві його книги увійшли до короткого списку премії Young People's Book Prize Королівського товариства: «Побачити внутрішні винаходи» (2012) і «100 фактів про космос» (2017).

Джером Мартін — автор дитячих книжок про науку, історію, Шекспіра та їжу. Перш ніж приєднатися до відомого британського видавництва Usborne у 2014 році, він десять років вивчав літературу в Гарварді, Кембриджі та Університеті Айови, а також кілька років відповідально поводився в офісі копірайтингу. Зараз він проводить свій робочий час, досліджуючи чудові та дивовижні факти, у вечірні години виховує двох дітей, а в хвилини між цим пише вірші.

Еліс Джеймс — науковиця, викладачка, працює в Usborne Publishing над книгами на всілякі наукові теми: від космосу до енергії та періодичної системи. Дякий час працювала в початкових школах. Вона дуже любить науку, і роками жила з шимпанзе, провела місяць у тропічному лісі, вивчала біологію в Оксфордському університеті та виростила 200 хижих рослин (не обов’язково в такому порядку).