Методичний, розумний і маніпулятивний серійний вбивця зі схильністю до медичних експериментів довгий час уникає поліції, ховаючись у тіні Луїзіанської затоки. Він наполегливо працює над завершенням свого найжахливішого злочину, знущаючись над владою, яка відчайдушно намагається його наздогнати.


Сьогодні він знову виходить на своє полювання. Хто ж буде його жертвою? 

Паралельно на своє полювання виходить судмедекспертка Рен Мюллер, що має ґрунтовні знання про скоєні раніше злочини й багаторічний досвід роботи в офісі судово-медичної експертизи. Хоч робочий стіл докторки завалений кримінальними справами, вона зацікавлюється вбивцею, що дедалі більше нахабніє. Рен починає складати головоломку між жертвами та вирішує, що вона — найкраща кандидатка для розшуку вбивці. 


За всі роки своєї кар’єри Рен ще не стикалася зі справою, яку б не змогла розкрити. Дотепер…


Про авторку


Алайна Уркхарт американська подкастерка, письменниця, ведуча й актриса з Бостона, яка стала відомою завдяки своєму подкасту «Morbid: A True Crime Podcast». Він висвітлює справжні злочини та жахливі історії з 2018 року.


Письменниця здобула ступінь у галузі кримінального правосуддя, психології та біології перед тим, як написати свій дебютний психологічний трилер «Тесак і скальпель». Ці ступені дають їй унікальне розуміння людської психіки, а також мотивів злочинців.