Злочинні задуми бувають справді геніальними, але хороший детектив завжди має бути готовий самовіддано захищати коронні коштовності з колекції музею. 

Книжка «Велика книга настільних детективних ігор» сповнена дивовиж і пасток. Вона легко перетворюється на низку великих ігрових полів, доповнених реквізитом із сімдесяти ігрових деталей. Тож вона є чудовим надбанням для веселого дозвілля! 

Щоб перемогти, доведеться обрати відповідну стратегію: ретельно обмірковувати кожен хід і намагатися передбачити наступний крок суперника. Тільки так можна перекрити злочинцеві всі шляхи до відступу або ж обвести навколо пальця детектива. Завдяки різним сценаріям про злочинця та детектива діти зможуть не лише весело провести час, а й покращити математичні, стратегічні та логічні навички. 

Видання містить вісім логічних і стратегічних настільних ігор: «Гонитва в музеї», «Скарб ацтеків», «Занурення в безодню», «Лови в Парижі», «Гонитва в “Східному експресі”», «Бездоганний план», «Печера чудес» та «Цок-цок… Відлік пішов».


Усе, що потрібно, — скласти гральний кубик, підготувати інші деталі, вміщені в кінці книжки, та запросити друзів до незвичайної пригоди. Гра покаже, у кого міцніші нерви й гостріший розум!

Про авторку

Аріанна Белуччі закінчила Академію цифрового мистецтва Немо у Флоренції та здобула фах дизайнера розваг. Вона співпрацює як незалежна ілюстраторка, дизайнерка персонажів і концепт-художниця з італійськими студіями індустрії відеоігор, а також виконує приватні замовлення.


Очікується друком у квітні 2024 року.