Діти туги й анархії

Томі Адеємі


Коли тієї фатальної ночі Зелі захопила королівський палац, вона подумала, що її битва завершилася. Монархія остаточно впала. Але дівчина опиняється замкненою в клітці в пастці на чужому кораблі. Їй доведеться зіткнутися зі своїм останнім ворогом і врятувати свій народ, перш ніж залізні черепа знищать їх назавжди.
Наш темний дует

Вікторія Шваб


Кейт не боїться монстрів. Вона полює на них. Август колись прагнув бути людиною. Але у нього є роль. І він зіграє її. Війна почалася. Кейт доведеться повернутися до Веріті. Августу доведеться впустити її назад. Новий монстр чекає — той, що живиться хаосом і виводить внутрішніх демонів своїх жертв. Кого буде важче перемогти: монстрів, з якими вони стикаються, чи монстрів усередині?
Брудна Діана: роман зі збоченцем-міліардером

Дженюарі Джеймс


Одного дня Діана з’ясовує, що чоловік з яким вона провела дивовижну ніч, тепер її новий генеральний директор. Він знає її секрет і хоче, щоб вона пішла з роботи. Але Діана не може піти. Залишається лише боротися. Що ви отримаєте, коли змішаєте двох людей, які відмовляються відступити, із сексуальною хімією, яка не хоче вщухати?
Стратегія блокбастера

Аніта Ельберс


Експертка Гарвардської бізнес-школи з індустрії розваг, пояснює важливу правду про жорстку конкуренцію у світі побудови бізнесу навколо блокбастерів. Також вона розповідає, чому керівники індустрії розваг часто витрачають шалені гроші на пошуки наступного блокбастера, чому суперзіркам платять неймовірні суми та як цифрові технології змінюють ландшафт розваг.
Непереможена. Моя битва за викриття королеви криптомафії

Дженіфер МакАдамс


Джен хотіла безпечно інвестувати гроші, які залишив їй батько, щоб забезпечити краще життя для своєї сім’ї – тож вклала у криптовалюту OneCoin. Але через кілька місяців дівчина зрозуміла, що ніколи більше не побачить їх… Це дивовижна історія доньки шахтаря, яка допомогла засудити творців найбільшої у світі фінансової афери. Історія, яка дає нам усім надію на силу, яку ми можемо мати, навіть коли все здається безнадійним.
Сила: посібник для жінок з життя і керування без вибачень

Кемі Неквапіл

Змініть своє мислення про те, що таке влада і хто нею може володіти. Поєднуючи історії, які надихають, з коучинговими методами рефлексії, книга надає інструменти для подолання викликів, які впливають на те, ким ми є і як ми керуємо, від дискримінації та виснаження до травм і невпевненості в собі. Живіть і керуйте повноцінно, без вибачень.