«Якби я знав усю цю інформацію на початку свого шляху, я точно заощадив би половину витраченого часу"


Книга «Вивчи цю кляту англійську!» Артема Редванського —  унікальний підручник для вивчення англійської мови, який допоможе швидко опанувати англійську, не повторювати банальних помилок та зекономити собі гроші, нерви й декілька років життя. 

Український викладач англійської та французької мов, перекладач та блогер Артем Редванський умістив увесь свій досвід у 51 пораду про те, як найефективніше вивчати англійську. Крім того, він розповідає, як уникати його ж помилок на цьому шляху. Цей сучасний посібник, написаний простою мовою, без «води» та хитромудрих слів: тут все стисло, зрозуміло, і навіть є авторські жарти та меми для настрою. 

Після її прочитання ви зрозумієте, як вивчати мову правильно і головне — швидко, не витрачаючи десятиліття свого життя на курси із серії «Вивчи англійську за 30 днів» або на безглуздий переклад безглуздих текстів.

Очікуйте в травні 2024 року та робіть передзамовлення на нашому сайті.


Про автора

Артем Редванський народився у місті Валки, Харківської області. У свої 27 років працює викладачем англійської та французької мов, перекладачем і навіть має власний YouTube канал, де допомагає студентам навчатись легко та із задоволенням.

З початком повномасштабного вторгнення Артем був вимушений покинути дім та жив у Львові, в модульному містечку на Сихові, де і написав свою книгу «Вивчи цю кляту англійську!».