Ця книга – соціальна сатира про расу, події якої розгортаються в трьох країнах: Нігерії, Сполучених Штатах та Англії.

Підлітки Іфемелу й Обінзе навчаються в Нігерії і до безтями закохані один в одного і впевнені, що їх кохання триватиме вічно.
Через університетські страйки вони вимушені покинути країну й податися на Захід, але їхні шляхи розходяться. Дівчина їде до Штатів, де навчається в американському університеті та починає вести блог про расові проблеми в Америці, тоді як хлопець стає нелегальним мігрантом в Англії.

Як розгортатимуться їхні життєві історії далі? Чи випаде їм нагода зустрітися знову?

Неймовірно прониклива історія про силу кохання, Африку та життя африканської діаспори в США та Англії.
Вже зовсім скоро у #книголав!


Про авторку


Чімаманда Нґозі Адічі — письменниця, лекторка й феміністка, яка досліджує культурні й соціальні зміни в Нігерії, пише про стосунки в родині, расову та гендерну ідентичність.

Її романи перекладені багатьма мовами й нагороджені престижними преміями: «Пурпуровий гібіскус» — Премія письменників Співдружності та Премія Херстона/Райта за спадок; «Половина жовтого сонця» — Помаранчева премія та фіналіст премії National Book Critics Circle Award; «Американа» — нагорода Національного гуртка книжкових критиків, увійшла до десятки найкращих книг 2013 року за версією The New York Times.
Адічі також є авторкою збірки оповідань «The Thing Around Your Neck» та книжки «Люба Іджеавеле або Феміністичний маніфест у п`ятнадцятьох пропозиціях».