«Хочу знати! Як це відбувається?» — це продовження улюбленої серії від #книголав — «Хочу знати!».
Ця книга — пізнавальне і розважальне видання для дітей, яке містить більше ніж 200 запитань та відповідей про те, як влаштований світ навколо нас.

У книжці чотири розділи з цікавою і неочікуваною інформацією та яскравими та кумедними ілюстраціями. Незвичний формат із пружинкою гарантує зручне використання під час проведення родинних вікторин та інших ігор.
Видання рекомендовано для читання дорослими дітям. У нашому видавництві раніше вийшли три книжки з цієї серії: «Хочу знати! Про все на світі» Ізабель Фужер, «Хочу знати! Правда чи ні?» та «Хочу знати! Яким буде майбутнє?» Валентіна Верте.


Про авторку


Софі де Мулленайм — французька дитяча письменниця з двадцятирічним досвідом, яка багато років співпрацює з французьким видавництвом «Éditions Larousse Jeunesse».

Софі з дитинства марила письменництвом, тож сьогодні завжди тримає під рукою блокнот, щоб записувати свої ідеї для майбутніх шедеврів. Софі активно підтримує християнські цінності та намагається вплинути на моральне виховання дітей через свої книги.

Письменниця є авторкою відомих дитячих романів, ілюстрованих альбомів, оповідань, документальних фільмів та численних дитячих бестселерів, зокрема «Привида Колізею» («The Phantom of the Colosseum», «Святих таємниць» («Holy Mysteries!»), «Лева для імператора» («A Lion for the Emperor») та інших.