новинка
акція -1090 грн

Золота полиця. 7 книг

передзамовлення
3110 грн 2020 грн

З  підпискою "Золота полиця. 7 книг" на книжки "Таємниці Арсена Люпена", "Дракула", "Франкенштайн", "Буремний перевал", "Лист незнайомої", "Перетворення", "Різдвяні канікули" ви отримуєте можливість придбати видання, відомі на весь світ, за приємною ціною — 1780 грн замість 2730 грн.


Як працює підписка ?

1. Потрібно оформити замовлення на нашому сайті, натиснувши на кнопку «Купити»;
2. Після оформлення ми внесемо вас до списку;
3. Щомісяця (червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень) ми відправлятимемо вам книжки, що входять до підписки, щойно отримуватимемо їх з друку.

Також ви можете придбати інші типи підписок:


- Квартальна підписка №1 на 3 книжки: «Робінзон Крузо», «Мобі Дік, або Білий Кит», «Тев‘є-молочар»;
- Квартальна підписка №2 на 3 книжки: «Любий друг», «Девід Копперфілд», «Портрет Доріана Ґрея»;
- Квартальна підписка №3 на 3 книжки: «Пані Боварі», «Венера в хутрі», «Джейн Ейр».

- Квартальна підписка №4 на 3 книжки: «Кармен», «Троє у човні, якщо не рахувати собаки», «Граф Монте-Крісто».


- Піврічна підписка №1 на 6 книжок: «Робінзон Крузо», «Мобі Дік, або Білий Кит», «Тев‘є-молочар», «Любий друг», «Девід Копперфілд», «Портрет Доріана Ґрея»;

- Річна підписка на усі 12 книжок з серії «Золота полиця».

Розгорнути
 
Брем Стокер
550 грн
Брем Стокер
550 грн

Про книжку:

Молодий юрист Джонатан Гаркер їде в справах на північ Румунії. Його замовник — граф Дракула, який мешкає високо в горах. Проте всі, хто довідується, куди прямує Гаркер, жахаються та застерігають його.

Джонатан дістається маєтку та невдовзі розуміє, що всі місцеві жителі мали рацію. Що чекає на чоловіка, коли в маєтку коїться щось справді жахливе ?

«Дракула» — книга жахів, написана ірландським письменником Бремом Стокером, яка триматимете у напрузі до останньої сторінки. Роман вперше був опублікований у 1897 році, став одним із найвідоміших та був неодноразово екранізованим.

Книжка написана у формі щоденникових нотаток, газетних статей та листів, тож пропонує читачеві одночасно кілька поглядів на ситуацію. 


Розгорнути
Мері Шеллі
450 грн
Мері Шеллі
450 грн

Про книжку:

Що означає бути людиною? Які обов'язки ми маємо одне перед одним? Які наслідки можуть спровокувати втручання у природу? 

Готичний трилер «Франкенштайн» розповідає історію відданого науці Віктора Франкенштайна. 

Одержимий відкриттям причини зародження та життя, Франкенштайн стає на одну сходинку з Богом, створюючи нове життя із “вкрадених” частин тіла. Віктор не зупиняється ні перед чим, щоб досягти мети, але зрештою залишається розчарованим результатом своєї праці — тягар відповідальності за створене життя руйнує всі його задуми.

Змучена ізоляцією та самотністю, колись невинна істота звертається до зла й розв’язує кампанію вбивчої помсти своєму творцеві. 


Цей світовий бестселер не лише розповідає жахливу історію, але й вражає своєю глибокою філософією, порушуючи тривожні питання про саму природу життя та місце людства у світі.


Розгорнути
Емілі Бронте
550 грн
Емілі Бронте
550 грн

Про книжку:

«Буремний перевал» розповідає про стосунки Кетрін Ерншо та Хіткліффа, які переживають трагічне кохання та різні випробування долі. Ця історія проходить через покоління, розкриваючи таємниці та глибокі емоційні конфлікти.

Чималу частину твору займає опис природи навколо маєтка «Утерс» у маленькому селі Гаворт (Англія). Відчуття та образи навколишнього середовища стають невід'ємною частиною роману, відображаючи стани та емоції героїв. Сюжет обрамлений темами соціальної несправедливості та класової боротьби. Вплив стереотипів є основою конфліктів у романі. Бронте привертає увагу читача до нерівності в суспільстві.

Одним із ключових елементів «Буремного перевалу» є психологія героїв. Авторка вдається до глибокого аналізу, розкриваючиі мотиви, сумніви та внутрішні конфлікти. Роман має трагічні та містичні елементи.


Розгорнути
Франц Кафка
330 грн
Франц Кафка
330 грн

Про книжку:

«Коли Грегор Замза прокинувся одного ранку від тривожних снів, виявилося, що він перетворився на гігантську комаху. Підняв голову і побачив свій коричневий живіт, розділений на жорсткі дугоподібні сегменти, на яких ковдра ледь трималася й збиралася зісковзнути» – із цього вражаючого, дивного, але напрочуд кумедного тексту Кафка починає свій твір "Перетворення".
Грегор Замза стає об’єктом ганьби для своєї сім’ї, аутсайдером у власному домі, квінтесенцією відчуженої людини. Його фізичне перетворення стає метафоричним образом, що відображає внутрішній стан та стосунки в родині.

У романі підіймаються теми самотності, втрати ідентичності та безперервної боротьби індивіда з соціальними нормами. 

Унікальний стиль Кафки, його вміння створювати атмосферу метафізичного страху викликає роздуми щодо природи існування та відносин індивіда зі світом.

Розгорнути
Моріс Леблан
450 грн
Моріс Леблан
450 грн

Про книжку:

«Таємниці Арсена Люпена» — це збірка оповідань французького письменника Моріса Леблана, що з’явилася на світ у 1913 році. У ній розповідається про пригоди легендарного джентльмена-грабіжника Арсена Люпена.

Оповідання в цій збірці розкривають загадкові справи Арсена Люпена та його неймовірні вчинки. Кожне з них — окрема історія, яка дозволяє читачеві пізнати Люпена в різних ситуаціях. Відзначаючись вишуканим стилем та непередбачуваними сюжетами, Леблан створює таємничу атмосферу та захоплює читача з першої сторінки.

Арсен Люпен — це персонаж, який водночас поєднує в собі елегантність та злочинні інстинкти. У збірці є місце і для любові, і для пригод, і для детективних розслідувань. Люпен постає в них як харизматичний і розумний герой, який завжди знаходить вихід із будь-якої ситуації. 

Збірка «Les Confidences d’Arsène Lupin» стала класикою французької детективної літератури. Вона була перекладена багатьма мовами світу та отримала широке визнання читачів.

Ця книга стала частиною багатої спадщини Моріса Леблана і приваблює читачів своєю загадковістю та гумором, де кожне з дев’яти оповідань —  невеликий шедевр кримінального жанру.


Розгорнути
Вільям Сомерсет Моем
450 грн
Вільям Сомерсет Моем
450 грн

Про книжку:

У свої двадцять три роки молодий чоловік із культурної англійської родини, Чарлі Мейсон, наділений гарною зовнішністю, хорошими манерами та веселою вдачею. Чарлі три роки навчався у Кембриджі та працював на бізнес своєї родини. 

На Різдво батько подарував йому поїздку до Парижа, де він планує провести різдвяні канікули зі своїм другом Саймоном Фенімором —  нині збіднілим журналістом, одержимим комунізмом, який намагається позбутися всіх людських симпатій, щоб бути готовим служити справі, коли настане революція.

Саймон знайомить Чарлі з жінкою, історія якої назавжди змінить його життя. Лідія — повія, що власним приниженням спокутує провину свого коханого. Революція витіснила Лідію та її родину, залишивши її без даху над головою та без батька. 


Розгорнути
Штефан Цвайґ
330 грн
Штефан Цвайґ
330 грн
Про книжку:

Багато років тому 13-річна дівчинка побачила нового сусіда — чарівного та витонченого хлопця. Пари привітних поглядів та дружніх фраз вистачило, щоб у її серці спалахнув вогонь раніше невідомих почуттів. ⠀ 

Дівчина дорослішала, змінювалося коло її спілкування, місце проживання, зовнішність ... але всі її думки, як і раніше, були навколо сусіда. ⠀ 

Історія про загадкове кохання та непередбачувані події. «Лист незнайомки» — відома повість Штефана Цвайґа, опублікована в 1922 році. Це один із визначних творів, який демонструє майстерність австрійського письменника у висвітленні психологічних аспектів людської природи та стосунків. Автор розповідає про велику таємницю, яка приховується за листами, відправленими невідомою жінкою митцю.

Повість просякнута болючим почуттям німої пристрасті, сліпою відданістю однієї людини іншій, в яку автор вплітає читача, залишаючи напруження від першої до останньої сторінки. 
Розгорнути
Вхід Реєстрація