Хто такі хакери? Що ми можемо зробити, аби захистити себе від них? Як їх контролювати? «Про що всі говорять? Хакери» — продовження захопливої серії для підлітків .

Вам, імовірно, доводилося чути про хакерів. Про них усі говорять…

Книжка «Про що всі говорять? Хакери» відкриє вам цікаві факти з історії хакінгу, пояснить усе про діяльність хакерів та їхню культуру, навчить, як захистити свої дані в інтернеті. Видання допоможе вам сформувати власне обґрунтоване ставлення до таких суперечливих явищ, як хакерство, тіньова мережа, кібервійна, штучний інтелект...

Раніше у #книголав вийшла книжка із серії «Про що всі говорять?» — «Фейкові новини», яка не лише вчить розрізняти, які новини правдиві, а які — ні, а й розповідає цікавезні факти про еволюцію мовлення, розвиток письма, значення міфів, винайдення друку, про розвиток засобів масової інформації.


Про авторів

Том Джексон — автор науково-популярних книжок, який уже 25 років спеціалізується на технологіях, природознавстві й усьому науковому. Робота водила його по всіх усюдах, від лісів Сомерсету до джунглів В’єтнаму. Нині живе у Бристолі з дружиною і трьома дітьми.

Крістіна Ґітіан живе і працює в Лондоні. У 2009 році отримала бронзову нагороду Премії найкращих ілюстраторів Британії. Вона малює своїх персонажів від руки, наділяючи їх химерною, гібридною природою.