Світ, у якому ми живемо, стрімко змінюється, а особливо це стосується професій — постійно виникають нові напрями, у яких можна було б розвиватися. Батьки хвилюються про майбутнє своїх дітей, а підлітки, відчуваючи тиск від невідомості, так само прагнуть розвивати себе з раннього віку!


«Професії майбутнього» — це книжка, у якій розглядаються сім сфер діяльності: від будівництва до маркетингу, з описами можливих посад та розвитку на кожній з них; окреслює специфіку кожної з перспективних галузей і те, які навички й освіта необхідні для опанування тієї чи тієї професії; розповість, якими будуть професії в майбутньому і які з них уже існують. Про авторку


Сандрін Пуверро — французька журналістка та письменниця, авторка понад тридцяти книжок для дітей і молоді. Активна членкиня французького літературного середовища та засновниця організації «Діти пишуть» (фр. Enfants auteurs), яка допомагає дітям та молоді розвивати свої творчі здібності.


Народилася Сандрін в Парижі 1970 року, вивчала журналістику в університеті Сорбонна (фр. Sorbonne Université). Після закінчення університету почала працювати журналісткою в газеті «France Soir»; 2001 року перейшла на роботу в журнал «Phosphore», а 2016-го стала редакторкою відділу культури в журналі «Okapi».

Книги Сандрін Пуверро допомагають підліткам краще зрозуміти світ навколо них і знайти своє місце в ньому.