Століттями люди мріяли знайти загублені світи: Атлантиду, Ельдорадо, Сім золотих міст тощо.

«Атлас загублених королівств» від авторки книги «Атлас тварин» Емілі Гокінс влаштує дітлахам справжній квест навколо світу, де вони відкриють загублені королівства: острів Хай-Бразиль, місто в пустелі Зерзура й дослідять світ українського Великого Лугу — затоплених земель, що знову стали сушею.

Завдяки цій книзі діти ознайомляться з багатою міфологією різних культур: від ацтеків до стародавніх британців, від грецьких легенд до японського фольклору за допомогою таємничих зображень, легенд про стародавні міста, палаци, острови й континенти. 


І хоча дослідники минулого не змогли їх знайти, завдяки яскравим ілюстраціям та картам у книзі діти зможуть уявити, який вигляд мали ці місцини, та прочитати міфи, що огортають ці втрачені королівства. 


Книга була номінована на премію «Edward Stanford Travel Writing Awards 2023».


Про авторку

Емілі Гокінс — колишня редакторка дитячих книжок, яка згодом стала авторкою, закінчила Ноттінгемський університет.


Її книги були в списку бестселерів New York Times («Oceanology», 2009). Також авторка здобула перемогу в номінації «Дитяча книга року про подорожі» з книгою «Atlas of Animal Adventures», 2016. 


Окрім того, що Емілі займається дитячою документальною літературою, вона цікавиться міфами, фольклором та оповіданнями. У 2020 році вона написала книгу «History of Fairies», яку було перекладено дванадцятьма мовами та продано понад 100 000 примірників по всьому світу. 


Проживає у Вінчестері, Велика Британія.