«Коббл-Гілл» (Cobble Hil), Сесіл фон Зіґсар —  захопливий роман, що розповідає про рік із життя чотирьох сімей в елітному районі Брукліна — Коббл-Гілі. Тут між чотирма подружніми парами та їхніми дітьми назрівають неминучі шторми. 

Колишня співачка Менді настільки незадоволена материнством і своїм фізичним станом, що симулює виснажливу хворобу лише, щоб привернути увагу свого чоловіка Стюарта, колишнього учасника бойбенду. Стюарт невзаємно закоханий у шкільну медсестру Пічес, яка має недолугого чоловіка на ім’я Грег — він усюди носить шумозаглушувальні навушники.За кілька кварталів живе Рой — відомий британський романіст, який ніяк не може написати свою наступну книжку та втрачає шлюб з невтомною Венді. За рогом — Таппер — нервовий промисловий дизайнер-інтроверт, який має склад, повний протезів кінцівок. Він намагається втихомирити свою невловиму дружину-художницю Елізабет. 

А ще у книжці ви зустрінетеся з парою підлітків, 10-річним піроманом, торговцем наркотиками, який прикидається лікарем, і натрапите на багато прихованих камер.Ця книга — надзвичайно цікавий портрет сучасного сімейного життя, горюча суміш его, бажань і таємниць, що вирують у Брукліні.

Очікуємо на книгу в серпні 2024-го року, а ви вже її можете передзамовити на нашому сайті.

Про авторку

Сесіл фон Зіґсар — авторка всевітніх бестселерів The New York Times. Саме вона написала серію книжок «Пліткарка» («Gossip Girl»). На основі першої частини у 2007 році зняли однойменний серіал. Зараз письменниця живе в Брукліні, штат Нью-Йорк, зі своєю сім'єю.


Над книгою працювали:

Перекладач Олексій Абраменко

Випускова редакторка Анна Логвинюк

Верстальниця Ольга Фесенко

Головна редакторка Дарина Важинська