Сюжет книги  «Паризька кулінарна школа»:

Для Ґабі Пікабеа й Кейт Еванс любов до кулінарії є лише приводом, щоб провести чотири тижні в паризькій кулінарній школі Сільві Морел. Кейт переживає розлучення та зраду колишнього чоловіка, а Ґабі, австралійська художниця, намагається подолати творчий блок.

Життя Сільві теж не ідеальне: хтось переслідує її, залишаючи  негативні відгуки й плітки в соціальних мережах та скарги до департаменту охорони здоров’я. Ці та інші інциденти загрожують бізнесу жінки. А симпатичний коханець, схоже, має проблеми із зобов’язаннями… На щастя, у Сільві є доброзичливий, надійний сусід, який всіляко її підтримує та дає слушні поради.Три жінки в подорожі самопізнання, зцілення та надії на майбутнє…

Як же перетнуться їхні шляхи?

Ця історія наповнена ароматом смачної їжі, весняним Парижем, привабливими героями, зустрічами, що ведуть до солодких романів, дрібкою інтриги, любов’ю та гумором.


Про авторку

Софі Бемон (Софі Массон) народилася в Індонезії в родині французів, зростала у Франції та Австралії. Володіє французькою та англійською мовами, має ступінь магістра французької та англійської літератури. Софі – авторка понад п’ятдесяти романів для дітей, молоді й дорослих, чимало були опубліковані за кордоном та отримали низку нагород.

Чекаємо на книгу з друку в липні 2024 року.


Над книжкою працювали:

Перекладач Максим Тимченко

Літературний редактор Єгор Берест

Коректорка Олена Щербак

Дизайнерка Крістіна Золотарьова

Верстальниця Катерина Воєвська

Випускова редакторка Оксана Ковальова

Головна редакторка Дарина Важинська