Чи замислювалися ви про те, які створіння мешкають у лісі?

Якось дві кузини знайшли старенький записничок своєї бабусі, у якому вона, коли була юною, занотовувала свої спостереження за лісовими істотами, адже жила прямісінько біля лісу. 

Скільки ж неймовірних створінь  дослідила бабуся… Тож її внучки вирішили продовжити сімейну справу й познайомитися з якнайбільшою кількістю лісових істот.

«Легенди прадавнього лісу» —  це ілюстрована енциклопедія-подорож занурить дітлахів у світ лісових таємничих і доброзичливих створінь. 

Короткі оповіді про кожне з них доповнено веселими фольклорними історіями й легендами з усього світу. У збірці дбайливо подано особливості кожного міфічного створіння та його короткий опис так, щоб дитині легко було відшукати їхні сліди, коли вона вирушить на лісову прогулянку!

Також на останній сторінці книжки дітлахи  зможуть перевірити свої знання про магічних створінь у цікавому квіз-тесті.

Про авторку

Теа Орсі — сценаристка мультсеріалів для ТБ, авторка коміксів, книжок та історій у журналах для дітей.
Теа змалку любила складати й записувати оповідки та навіть додавала до них яскраві ілюстрації. З роками жага до письма не зникла.
Нині вона пише сценарії для мультсеріалів, тексти для дитячих книжок, коміксів і журналів. Щодня її супроводжують принцеси, феї та інші надзвичайні персонажі, завжди готові до нових пригод на телеекранах або друкованих сторінках.
Вона живе в Пармі з родиною та двома маленькими собачками, завжди перебуваючи в пошуку нових ідей і дрібниць, що можуть надихнути на нову оповідку.

Про ілюстраторку

Анна Ленґ — відома угорська графічна дизайнерка й ілюстраторка. Нині живе і працює фрілансеркою в Сардинії (Італія). Здобула фах графічної дизайнерки 2011 року, закінчивши Угорський університет образотворчих мистецтв у Будапешті. За останні роки майстерно проілюструвала декілька бестселерів для видавництва White Star Kids.