Вбивайте усвідомлено. Кримінальна історія з чорним гумором та сатирою.


Бйорн Дімель — адвокат у кримінальних справах.
І не те щоб він святий, але його клієнти, безумовно, не святіші від нього; піклування про них забезпечило йому та його родині комфортне життя; однак є тут і негативний бік: це також призвело до краху в шлюбі між Бйорном та його дружиною.


Катаріна, дружина Бйорна, змусила його відвідати семінар з усвідомленості, щоб він став хорошим батьком та вони змогли відновити їхню родину. Інакше вона розлучиться з ним і забере від нього їхню спільну дитину.
Навчання дійсно приносить плоди, і Бйорн навіть може інтегрувати те, чого він навчився, у свою роботу: він просто вбиває свого клієнта ― за всіма правилами усвідомленості… І так само, за правилами, розв’язує супутні проблеми.
Дебютний роман Карстена Дюсса — це трилер у не зовсім традиційному розумінні. Це кримінальна історія, наповнена чорним гумором та сатирою, яку ви точно не залишите, не дочитавши до кінця.


Про автора


Карстен Дюсс — німецький письменник та юрист. Навчався в Бонні, Лозанні та Лос-Анджелесі. Хоч Карстен Дюсс і писав сценарії та книжки в жанрі наукова фантастика до цього, його дебютний роман «Вбивайте усвідомлено» став бестселером 2020 року.

Книги Дюсса перекладені на двадцять одну мову світу та постійно очолюють списки бестселерів. Його роботи були відзначені Німецькою телевізійною премією (Deutschen Fernsehpreis), Німецькою комедійною премією (Deutschen Comedypreis) та Німецькою премією аудіокниг (Deutschen Hörbuchpreis).